OFICJALNIE: PZPN odpowiada na zamieszanie z biletami

3 miesiące temu OFICJALNIE: PZPN odpowiada na zamieszanie z biletami
fot. FotoPyk

PZPN opublikował oświadczenie dotyczące biletów na najbliższe spotkania reprezentacji Polski z Portugalią i Włochami.

Kilkadziesiąt godzin temu wybuchło spore zamieszanie odnośnie wejściówek na oba mecze. Ich ceny wahają się między 80 a 180 złotych, ale do tego trzeba było doliczyć aż 40 złotych za sam wydruk i wysyłkę. Wielu kibiców nie kryło oburzenia, dając do zrozumienia, co myślą o tak wysokiej opłacie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na temat całej sprawy na łamach WP SportoweFakty wypowiedział się rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski. Jak powiedział: - Sprzedaż ponad 50 tys. biletów pocztą to duża operacja logistyczna. Cena obejmuje wydrukowanie, spakowanie oraz przesłanie karty wstępu. 40 zł to kwota całościowa, więc jeśli ktoś w jednym zamówieniu odbiera większą liczbę wejściówek, ta opłata nie wzrasta.

Wszystko wskazuje jednak na to, że niezadowolenie fanów było tak duże, że PZPN postanowił zmienić dotychczasowe zasady, o czym możemy przeczytać w sobotnim komunikacie.

„Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom kibiców Polski Związek Piłki Nożnej udostępnił możliwość wydruku własnego zakupionych biletów na mecze reprezentacji Polski z Portugalią i Włochami. Wydruk biletów jest bezpłatny” - poinformowała federacja.

Przypomnijmy, że biało-czerwoni zagrają w ramach Ligi Narodów z Portugalią i Włochami na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Pierwszy mecz odbędzie się 11 października, a drugi - trzy dni później.ŹRÓDŁO
Łączy Nas Piłka I WP SportoweFakty
TAGI: Oficjalnie Polska Reprezentacja Polski PZPN Liga Narodów Włochy Portugalia Kibice
Zobacz również
OFICJALNIE: Nowy klub Rakelsa
3 godziny temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.