Pogba: Nie możemy tak grać. Ale ja nie mogę o tym mówić...

3 miesiące temu Pogba: Nie możemy tak grać. Ale ja nie mogę o tym mówić...

Paul Pogba nie jest zadowolony z taktyki, którą stosuje Manchester United.

Po niezbyt udanym początku rozgrywek „Czerwone Diabły” zdawały się nabierać wiatru w żagle. Trzy wygrane z rzędu polepszyły atmosferę wokół zespołu i samego Mourinho, który ma rzekomo walczyć o utrzymanie posady. W ten weekend United straciło jednak punkty w starciu z Wolverhampton, remisując 1:1. Pogba nie ukrywa, że nie podobała mu się taktyka na to spotkanie.

- Graliśmy u siebie, powinniśmy sobie poradzić znacznie lepiej przeciwko Wolves - powiedział Francuz cytowany przez „Daily Mirror”.

- Gdy gramy u siebie, powinniśmy atakować, atakować, atakować... To Old Trafford. Jesteśmy tu po to, żeby atakować. Myślę, że reszta zespołów odczuwa strach, kiedy Manchester United wciąż atakuje. To jest nasz błąd. Powinniśmy atakować i naciskać, tak jak robiliśmy przeciwko Tottenhamowi, Liverpoolowi, Chelsea czy Arsenalowi w zeszłym sezonie. Kiedy gramy w ten sposób, jest nam łatwiej.

Pogba już wcześniej krytykował metody taktyczne stosowane przez Mourinho, z którym zresztą nie utrzymuje najlepszych kontaktów.

- Dlaczego nie gramy w ten sposób? Nie mogę wam powiedzieć, jestem piłkarzem. Nie do mnie takie pytanie. Nie jestem menedżerem, więc nie mogę o tym mówić, ale to oczywiste, że powinniśmy mieć więcej opcji do gry. Ale nie mogę tego mówić, jestem zawodnikiem. Lecz ja to tak postrzegam, powinniśmy poruszać się lepiej. I więcej.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Paul Pogba José Mourinho Trenerzy Manchester United FC Portugalia Francja Anglia
Zobacz również
Decyzja United w sprawie Pogby
22 godziny temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.