Hazard o współpracy z Sarrim

3 miesiące temu Hazard o współpracy z Sarrim
fot. FotoPyk

Eden Hazard postanowił odnieść się publicznie do swojej dotychczasowej współpracy z nowym menedżerem Chelsea - Maurizio Sarrim.

Reprezentant Belgii nosił się w trakcie letniego okienka transferowego z zamiarem opuszczenia szeregów „The Blues”, ponieważ nie był do końca zadowolony z działań podejmowanych przez przedstawicieli klubu.

Ostatecznie właściciele londyńskiego zespołu zdołali się jednak uporać się z problemami związanymi z zatrudnieniem nowego szkoleniowca i wspólnie z Maurizo Sarrim przekonali 27-letniego zawodnika do kontynuowania przygody z futbolem na Stamford Bridge.

Eden Hazard nie ukrywa w tym momencie zadowolenia z tego faktu i bardzo sobie chwali dotychczasową współpracę z włoskim menedżerem.

- U Sarriego cieszę się życiem. Staramy się długo utrzymywać przy piłce i to lub każdy ofensywny piłkarz. Potrafiliśmy stworzyć sobie wiele sytuacji. Co prawda w ostatnim meczu przeciwko West Hamowi mieliśmy trochę problemów, ale i tak uważam, że początek sezonu w naszym wykonaniu jest świetny - przyznał Belg.

- Maurizio to świetny menedżer. Łatwo tak teraz powiedzieć, bo wygrywam. Wszystko okaże się, gdy znajdziemy się w kryzysie. Jestem jednak przekonany, że Sarri poradzi sobie w takiej sytuacji i pokaże światu, jak świetnym jest szkoleniowcem - dodał skrzydłowy.

Hazard w rozpoczętych rozgrywkach strzelił pięć bramek oraz zanotował dwie asysty w sześciu rozegranych meczach w barwach Chelsea.ŹRÓDŁO
Goal.com
TAGI: Eden Michael Hazard Maurizio Sarri Chelsea FC Belgia Anglia Włochy Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.