Sampdoria wypromuje kolejnego stopera? Znane kluby w kolejce

3 miesiące temu Sampdoria wypromuje kolejnego stopera? Znane kluby w kolejce

Milan Škriniar może nie być jedynym środkowym obrońcą, który wypłynął na szerokie wody w barwach Sampdorii.

Dobre występy, jakie notuje ostatnimi czasy na boiskach Serie A Joachim Andersen, sprawiły, iż usługami Duńczyka zainteresowało się kilka czołowych zespołów na europejskiej arenie.

Postępy 22-latka są dziś wnikliwie obserwowane przez skautów takich marek, jak AS Monaco, Inter Mediolan oraz Borussia Dortmund. Niewykluczone, iż każdy z nich już niebawem podejmie działania mające na celu sprowadzenie Andersena w swe szeregi.

Młodzieżowy reprezentant Danii w bieżącym sezonie wystąpił w pięciu meczach ligi włoskiej w każdym z nich przebywając na boisku przez pełne 90 minut. To m.in. dzięki jego dobrej grze w linii defensywnej podopieczni Marco Giampaolo zajmują dziś miejsce w czołówce tabeli.

Duńczyk do klubu z Genui zawitał latem minionego roku z holenderskiego Twente jako następca sprzedanego do Interu Milana Škriniara. Dopiero w bieżącym sezonie zdołał udowodnić jednak, iż jest w stanie zająć miejsce utalentowanego Słowaka.

Wielce prawdopodobne zdaje się, że Sampdoria za swojego stopera zażąda kwoty zbliżonej do tej, którą otrzymała od Interu za Škriniara. Przypomnijmy, iż zawodnik ten przeniósł się na Stadio Giuseppe Meazza za 27 milionów euro.

Andersen jest związany z Sampdorią umową obowiązującą do 30 czerwca 2021 roku.


ŹRÓDŁO
Calcio News 24
TAGI: Joachim Christian Andersen Dania UC Sampdoria Inter Mediolan Włochy Borussia Dortmund Niemcy AS Monaco Francja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.