Nasri wróci do Premier League?!

2 miesiące temu Nasri wróci do Premier League?!
fot. Manchester City FC

Samir Nasri wkrótce ma otrzymać propozycję powrotu do Premier League.

Kariera Francuza załamała się po jego pobycie w Turcji. Gracz trafił do Antalyasporu, lecz nie zdołał spełnić tam pokładanych w nim oczekiwać, dlatego klub zdecydował się na rozstanie. Później pomocnik poszukiwał nowego pracodawcy, ale wysokie wymagania finansowe skutecznie odstraszały potencjalnych nabywców. Na domiar złego doszło zawieszenie za stosowanie niedozwolonych środków.

31-latek może wrócić do gry dopiero w styczniu. Wygląda jednak na to, że wokół niego zaczyna się robić coraz więcej szumu. Nawet mimo nieudanych ostatnich miesięcy Nasri pozostaje jednym z bardziej łakomych kąsków na rynku wolnych zawodników. Dziennikarze „Daily Mail” są przekonani, że na sytuacji zamierzają skorzystać działacze Evertonu.

„The Toffees” znajdują się dopiero w środkowej części tabeli i szukają sposobu na poprawę sytuacji. Sztab szkoleniowy uznał, że w drużynie przydałby się piłkarz, który mógłby być łącznikiem między linią pomocy a atakiem, a swoją kreatywnością stwarzałby sytuacje swoim kolegom. Kimś takim miałby być właśnie były reprezentant Francji.

Co prawda Everton musiałby trochę poczekać na dostępność gracza, lecz to zdaje się nie przeszkadzać działaczom z Goodison Park. Nasri wciąż ma dobrą renomę na angielskich boiskach dzięki swojej grze w barwach Arsenalu oraz Manchesteru City. To właśnie wtedy święcił największe sukcesy w swojej karierze i stąd też pomysł o możliwym powrocie do Premier League.

Przed powrotem na boisko pomocnik musiałby porządnie przyłożyć się do treningów. Ostatni raz w oficjalnym spotkaniu kibice mogli go oglądać 26 listopada zeszłego roku.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Samir Nasri Everton FC Francja Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.