OFICJALNIE: Crvena zvezda odpowiada na oskarżenia o ustawienie meczu z PSG

3 miesiące temu
OFICJALNIE: Crvena zvezda odpowiada na oskarżenia o ustawienie meczu z PSG

Właściciele Crvenej zvezdy wystosowali oficjalnie oświadczenie odnoszące się do piątkowego artykułu opublikowanego przez „L'Equipe”.

Francuski dziennik zdecydował się na ujawienie sensacyjnej informacji odnoszącej się do niedawnego meczu Ligi Mistrzów pomiędzy PSG a Crveną zvezdą, który miał być rzekomo ustawiony.

Tego niecnego procederu mieli dopuścić przede wszystkim przedstawiciele gości. Jeden z wysoko postawionych działaczy serbskiego klubu miał razem ze wspólnikami postawić blisko pięć milionów euro na porażkę swojego zespołu różnicą pięciu goli.

Ostatecznie wspomniane spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy z Parc des Princes aż 6:1 i z tego też powodu europejska centrala piłkarska przekazała otrzymaną informację odpowiednim organom, które rozpoczęły śledztwo w tej sprawie.

Crvena zvezda odrzuca wszelakie oskarżenia i wyraża nadzieję, że właściwe służby szybko wyjaśnią tę kwestię, która wpływa na wizerunek ich zespołu.

„Klub z najwyższą złością i obrzydzeniem odrzuca doniesienia opublikowane przez gazetę „L'Equipe” stawiające w wątpliwość wynik meczu z PSG oraz udział każdego członka Crvenej zvezdy w jakiekolwiek nieuczciwy proceder. Ten artykuł może zaszkodzić i wyrządzić wielkie szkody dla reputacji naszej drużyny, dlatego nalegamy, aby UEFA i śledczy w Serbii oraz Francji zbadali całą historię i powiedzieli prawdę. Współczesne technologie i inne mechanizmy są na takim poziomie, że zasadniczo niemożliwe jest pozostawienie tej sprawy bez odpowiedzi. Crvena zvezda oczekuje, że prawda o tym wszystkim musi pojawi się szybko i usunie jakiekolwiek wątpliwości, co do zaangażowania każdego członka naszego klubu w jakichkolwiek nieuczciwych działaniach” - czytamy w oświadczeniu serbskiego klubu.

Podobne oświadczenie opublikowali także przedstawiciele PSG (więcej - TUTAJ).ŹRÓDŁO
Crvena zvezda
TAGI: Oficjalnie FK Crvena zvezda Paris Saint-Germain FC Serbia Francja Liga Mistrzów
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.