Hajto chce zmiany w składzie reprezentacji: Czas, żeby siadł na ławie

3 miesiące temu
Hajto chce zmiany w składzie reprezentacji: Czas, żeby siadł na ławie
fot. FotoPyk

Tomasz Hajto uważa, że selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek, powinien poczynić zmianę w linii pomocy swojej drużyny.

W czwartek Polacy przegrali w Lidze Narodów z Portugalią 2:3. Kilku naszych reprezentantów nie pokazało się w tym meczu z dobrej strony i wśród nich był na pewno Grzegorz Krychowiak. Mateusz Borek i Hajto wypowiedzieli się na jego temat w prowadzonej przez Romana Kołtonia Prawdzie Futbolu.

- Lubię Grześka i broniłem go, jak był w trudnej sytuacji klubowej. Dobrze się stało, że trafił do Rosji, bo zaczął regularnie grać. Mecz z Portugalią mu nie wyszedł. Był spóźniony, o tempo za wolny. Nie potrafił pokazać swoich atutów, bo gra dla niego była po prostu za szybka. Liczę, że przekona nas w kolejnym meczu, że jest w lepszej dyspozycji - powiedział Borek.

- Niejednokrotnie go broniłem, ale przyszedł czas, żeby siadł na ławie. Trzeba dać szansę innemu, młodemu chłopakowi i takie posunięcie być może zmotywuje Krychowiaka do pracy. Mam wrażenie, że on przyjeżdża na kadrę jako gwiazda światowego formatu. A prawda jest taka, że z meczu na mecz zaczyna coraz słabiej grać. Podstawowy zarzut do niego jest taki, że on już nie biega, ani nie walczy. To był tramwaj, który zderzył się z TGV - stwierdził z kolei Hajto.

Na razie nie zanosi się na to, by Krychowiak faktycznie wylądował na ławce. 28-letniego pomocnika nie brakuje w przewidywanym składzie reprezentacji Polski na niedzielne spotkanie z Włochami opublikowanym przez „Przegląd Sportowy”. Przypomnijmy, że rozgrywany w Chorzowie mecz rozpocznie się o 20:45.ŹRÓDŁO
Polsat Sport
TAGI: Tomasz Hajto Grzegorz Krychowiak Polska Włochy Liga Narodów Reprezentacja Polski Lokomotiw Moskwa Rosja Portugalia
Zobacz również
Niespodziewana oferta za Piątka
3 godziny temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.