Klucz do przyszłości Pogby. „To może go zatrzymać na Old Trafford”

4 miesiące temu
Klucz do przyszłości Pogby. „To może go zatrzymać na Old Trafford”

Zdaniem „Mundo Deportivo” pozyskanie Paula Pogby nawet przy jego konflikcie z menedżerem Manchesteru United, José Mourinho, może okazać się niewykonalne.

Portugalski szkoleniowiec jakiś czas temu zdecydował, że francuski pomocnik już nigdy nie wystąpi w jego drużynie z opaską kapitańską na ramieniu. Brytyjskie media co i rusz podawały nowe informacje na temat narastającego konfliktu między oboma panami. Ich zdaniem, jeśli sytuacja się nie zmieni, a Mourinho pozostanie na Old Trafford, całe zamieszanie może zakończyć się transferem Pogby. Na jego pozyskaniu zależy głównie Barcelonie.

Według „Mundo Deportivo” sprawa nie jest jednak taka klarowna. Wszystko z powodu właścicieli MU - rodziny Glazerów. Jak czytamy, Pogba jest dla jej członków „ich Messim” i nie zamierzają godzić się oni na jakikolwiek transfer 25-latka.

Jak czytamy, według nich w stronę sukcesów „Czerwone Diabły” mogą podążać z Mourinho lub bez niego, ale na pewno z Pogbą, co ostatecznie może zatrzymać Francuza na Old Trafford. Choć do tej pory wiceprezes klubu, Ed Woodward, starał się zawsze trzymać stronę Portugalczyka, miał otrzymać on komunikat, że pomocnik w żadnym wypadku nie jest na sprzedaż.

Biorąc pod uwagę te doniesienia, szanse na transfer mistrza świata nie są więc duże. Jedynym wyjściem wydaje się wymuszenie zmiany klubowych barw przez samego piłkarza.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: Paul Pogba Francja Anglia Manchester United FC Hiszpania FC Barcelona
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.