Sześć wielkich klubów po Piątka

4 miesiące temu
Sześć wielkich klubów po Piątka
fot. FotoPyk

Agent Francesco Spisso wyjawił, że konkretne zainteresowanie Krzysztofem Piątkiem wyraża kilka ekip z europejskiej czołówki.

Mało kto spodziewał się po Krzysztofie Piątku takiego wybuchu formy. Napastnik mógł się spodziewać, że z czasem przebije się na stałe do pierwszego składu, ale ten od samego początku zaczął seryjnie trafiać do siatki rywali, co nie pozostawiło zbyt dużego wyboru trenerom. W ośmiu dotychczas rozegranych w barwach Genoi spotkaniach strzelił już 13 goli, a ekipa ze Stadio Luigi Ferraris liczy, że napastnik ma jeszcze sporo w zanadrzu.

Wyczyny Polaka są pod stałą obserwacją największych klubów, a o zainteresowaniu wypowiedział się agent piłkarski Francesco Spisso. W wywiadzie dla „CalcioNapoli24” wyznał on, iż Napoli mogło sprowadzić gracza już w 2016 roku (WIĘCEJ TUTAJ). Wypowiedział się również o oferowanych obecnie kwotach.

Spisso odniósł się do najnowszej oferty w wysokości 25 milionów euro oraz do tego, że media co rusz podają coraz wyższą wycenę zawodnika (obecnie sięga ona 60 milionów euro).

- Oferta? Jest zainteresowanie ze strony Napoli, które bierze pod uwagę, że Dries Mertens będzie dawał coraz mniej od siebie - stwierdził Spisso.

- Piątek znajduje się w planach prezydenta De Laurentiisa. Genoa chce jednak zatrzymać go do przyszłego lata, więc cena może jeszcze wzrosnąć. W tej chwili wszystko się zmienia, nawet Genoa ma problem z ustaleniem kwoty odstępnego.

Napoli nie jest jednak osamotnione w swoich staraniach. Spisso zdecydował się wymienić ekipy, które liczą, że uda im się w przyszłości zakontraktować Polaka.

- Oprócz Napoli pojawiło się zainteresowanie ze strony Romy, Juventusu, Barcelony, Arsenalu i Bayernu.ŹRÓDŁO
CalcioNapoli24
TAGI: Krzysztof Piątek Francesco Spisso Genoa CFC SSC Napoli Juventus FC FC Barcelona Arsenal FC Bayern Monachium Polska Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.