Ambitny plan Berlusconiego. „Udowodnię, że to możliwe!”

3 miesiące temu
Ambitny plan Berlusconiego. „Udowodnię, że to możliwe!”
fot. Wikipedia

Silvio Berlusconi jest przekonany, że jego ambitne plany wobec Monzy są realne.

Niedawno ekscentryczny Włoch powrócił do świata piłki po krótkiej przerwie spowodowanej sprzedażą udziałów w AC Milan. Tym razem polityk postanowił rozpocząć projekt na niższym poziomie i kilka tygodni temu przejął stery w Monzy. Przed ekipą z Serie C nowe nadzieje, a plany Berlusconiego są bardzo ambitne.

- Naszym celem jest z pewnością awans do Serie A - przekonuje 82-latek w rozmowie z dziennikarzami.

Wokół Monzy zrobiło się ostatnio głośno ze względu na huczne zapowiedzi Berlusconiego. Działacz skonstruował kodeks, według którego postępować powinni piłkarze jego zespołu. Wewnętrzne regulaminy nie są niczym nowym, lecz ten, o którym mowa, można uznać za dość specyficzny. Berlusconi zarzeka się, iż w jego drużynie będą grali wyłącznie Włosi, a podstawowymi warunkami do spełnienia będą odpowiednie fryzury, brak biżuterii, obligatoryjne zachowywanie się w duchu fair play na i poza boiskiem oraz kategoryczny zakaz tatuaży.

Szczególnie ten ostatni warunek wywołał dyskusje, ponieważ niektórzy obserwatorzy żartobliwie twierdzą, że to niemożliwe, by znaleźć piłkarza bez jakiegokolwiek tatuażu. Berlusconi wierzy jednak w swój projekt.

- Chcemy być wzorowym klubem, złożonym wyłącznie z Włochów, z chłopaków, którzy są dobrze wykształceni i lojalni. Tatuaże u zawodników? Powiedziano mi, że nie dam rady ich znaleźć. Wierzę jednak, że to możliwe.
ŹRÓDŁO
Sky Sport Italia
TAGI: Silvio Berlusconi SS Monza 1912 Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.