Nowy chętny na Ramseya. Atrakcyjna tygodniówka!

3 miesiące temu
Nowy chętny na Ramseya. Atrakcyjna tygodniówka!
fot. FotoPyk

Aaron Ramsey będzie mógł wkrótce rozpocząć negocjacje z klubami, które wykażą zainteresowanie jego usługami.

Reprezentant Walii był niedawno bardzo bliski osiągnięcia pełnego porozumienia z przedstawicielami Arsenalu w sprawie przedłużenia wygasającego wraz z końcem czerwca kontraktu.

Dość niespodziewanie „Kanonierzy” wycofali się jednak z wcześniejszych ustaleń i zrezygnowali z możliwości podpisania nowej umowy z 27-letnim piłkarzem.

Pomocnik pogodził się już z tym faktem i jednocześnie zapowiedział, że nie zamierza w trakcie zimowego okienka transferowego opuszczać londyńskiego zespołu, który miał także zrezygnować z ostatniej szansy umożliwiającej mu sprzedaż Ramseya.

Tym samym Walijczyk będzie mógł zasilić szeregi nowej drużyny na zasadzie wolnego transferu już na początku lipca i zgodnie z obowiązującymi regułami już w styczniu może rozpocząć rozmowy z klubami, które wyrażą zainteresowanie jego usługami.

Do tej pory w brytyjskich mediach można było przeczytać, że z możliwości zakontraktowania 27-latka chce skorzystać Liverpool oraz Manchester United. Teraz do grona ekip rozważających pozyskanie pomocnika dołączył także Everton.

Według informacji przekazanych przez „The Sun”, ekipa z Goodison Park planuje wkrótce rozpocząć rozmowy z przedstawicielami zawodnika i zaproponuje mu podpisanie pięcioletniej umowy oraz zarobki wynoszące 150 tysięcy funtów tygodniowo.

Na chwilę obecną trudno określić dalszą przyszłość Ramseya, który może nawet zdecydować się na rozstanie z Premier League i spróbowanie swoich sił poza Wyspami Brytyjskimi.ŹRÓDŁO
The Sun
TAGI: Aaron Ramsey Arsenal FC Walia Anglia Everton FC
Zobacz również
Özil wypychany z Arsenalu
4 dni temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.