Setién zastąpi Valverde? „Nie myślę o tym...”

3 miesiące temu
Setién zastąpi Valverde? „Nie myślę o tym...”

Quique Setién został zapytany o ewentualną przeprowadzkę do ekipy mistrza Hiszpanii.

Pomimo mocarstwowych planów i chęci walki o zwycięstwo w Lidze Mistrzów oraz La Liga podopieczni Ernesto Valverde nie pokazują w tym sezonie pełni swoich umiejętności. Wielu ekspertom trudno uwierzyć w końcowy sukces tego zespołu.

Słabsza passa Barcelony spowodowała, że media zaczęły spekulować w kwestii ewentualnych zmian na ławce trenerskiej. Na giełdzie nazwisk pojawiały się kandydatury Arsène'a Wengera, czy Quique Setiéna. Drugi z nich postanowił odnieść się do owych plotek.

- Jestem przyzwyczajony do tego rodzaju plotek. To nie pierwszy raz, kiedy media piszą, jakobym miał objąć jakiś zespół. Wcześniej podobna sytuacja miała miejsce, kiedy łączono mnie z reprezentacją Hiszpanii. Oczywiście bardzo mi to schlebia, ale nie można wierzyć we wszystko, co napisze prasa.

- Barcelona ma obecnie świetnego trenera. Należy go przede wszystkim uszanować, bo jesteśmy kolegami z jednego środowiska. On wykonuje fantastyczną robotę, dlatego staram się nie myśleć o jakiś tam pogłoskach. Wolę skupić się na najbliższym starciu przeciwko Realowi Valladolid — zakończył 60-latek.

Hiszpan od lipca 2017 roku prowadzi ekipę Realu Betis. Wraz z tym zespołem udało mu się niespodziewanie awansować do europejskich pucharów. 

W bieżących rozgrywkach drużyna pod jego wodzą plasuje się na ósmym miejscu i do lidera brakuje jej zaledwie cztery punkty.


ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: Quique Setién FC Barcelona Ernesto Valverde Trenerzy Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.