Agenci działają. Alexis szuka nowego klubu!

3 miesiące temu
Agenci działają. Alexis szuka nowego klubu!

Alexis Sánchez szykuje się na swoje odejście z Manchesteru United.

Dotychczasowy pobyt Chilijczyka na Old Trafford zupełnie nie przebiega tak, jak się tego spodziewano. Napastnik przenosił się tam zimą tego roku i miał być jedną z najważniejszych postaci w zespole. United udało się pokonać konkurencję w postaci City, lecz z czasem okazało się, że gracz nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań.

„Daily Mail” informuje, że negatywny wpływ na postawę byłego zawodnika Arsenalu mają sprawy osobiste, przede wszystkim rozstanie z partnerką. Sánchez również nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w zespole, ponieważ kiepska forma doprowadziła do odstawienia go od pierwszego składu. Dobrym rozwiązaniem może być zatem rozstanie i spróbowanie odbudować formę w innym miejscu.

Wygląda na to, że Alexis nie zamierza długo czekać na rozwiązanie kwestii swojej przyszłości. Według wspomnianego dziennika agenci piłkarza rozpoczęli już konkretne działania, mające na celu przyspieszenie ewentualnej operacji. Aktualnie zgłaszają oni dostępność zawodnika innym klubom i sondują jak duże jest zainteresowanie.

Zarówno 29-latek, jak i jego przedstawiciele nie mają jeszcze konkretnego faworyta do ewentualnego transferu. Duży problem stanowi pensja gracza, która z całą pewnością nie należy do najniższych. W celu przekonania Alexisa do wybrania czerwonej części Manchesteru, United zdecydowało się na zaproponowanie zawodnikowi zarobków w wysokości około 450 tysięcy funtów tygodniowo.

Wątpliwe, by którykolwiek klub chciał zaoferować takie pieniądze, wiedząc, iż Sánchez prezentuje się ostatnimi czasy nie najlepiej. Agenci nie tracą jednak wiary i przeczesują rynek w poszukiwaniu chętnych. Obecnie nie ma mowy o możliwej zgodzie na obniżkę pensji, ale Alexis będzie musiał dokonać wyboru. W międzyczasie będzie starał się o poprawę swojej gry.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Alexis Alejandro Sánchez Sánchez Manchester United FC Chile Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.