Mourinho: Teraz skupiam się tylko na jednym

3 miesiące temu
Mourinho: Teraz skupiam się tylko na jednym
fot. FotoPyk

José Mourinho wziął udział w konferencji prasowej poprzedzającej wtorkowy mecz Manchester United - Juventus.

We wtorek fani zgromadzeni na Old Trafford będą świadkami przedniego spektaklu. Naprzeciw siebie staną bowiem jedenastki Manchesteru United i Juventusu.

To spotkanie jest zapowiadane przede wszystkim przez pryzmat powrotu do Anglii Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przywdziewał trykot „Czerownych Diabłów” w latach 2003-2009. Następnie za kwotę 94 milionów euro przeniósł się do Realu Madryt.

- On jest na takim poziomie, że nie potrzebuje odpowiedzi na pytanie, jak dobrym jest zawodnikiem. To jeden z najlepszych piłkarzy w historii i nie ma sensu się nad tą kwestią rozwodzić.

Portugalczyk został także zapytany o plotki łączące go z powrotem na Santiago Bernabéu.

- Jestem tu szczęśliwy i z chęcią wypełnię mój kontrakt do ostatniego dnia. Co więcej, chciałbym tu zostać na dłużej. W tym momencie myślę tylko o Manchesterze United.

Ponadto poruszona została także kwestia incydentu, który miał miejsce w doliczonym czasie gry przy okazji starcia ligowego przeciwko Chelsea.

- Chcę podziękować klubowi i Maurizio za ich otwartość. Nie pochwalam takiego zachowania, ale przyjąłem przeprosiny i uważam, że ten chłopak zasługuje na drugą szansę. Dobrze, że zdał sobie sprawę z popełnionego błędu. Mam nadzieję, że nie przerwie to jego kariery — zakończył 55-latek.

Początek wtorkowej rywalizacji we wtorek o godzinie 21.


ŹRÓDŁO
Manchester United
TAGI: José Mourinho Trenerzy Portugalia Manchester United FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.