Agent potwierdza - włoskie kluby zainteresowane tureckim talentem

7 miesięcy temu
Agent potwierdza - włoskie kluby zainteresowane tureckim talentem
fot. Pixabay

Yusuf Yazıcı stał się w ostatnich miesiącach łakomym kąskiem na włoskim rynku transferowym.

Zawodnik Trabzonsporu od pewnego czasu robi prawdziwą furorę w rodzimych rozgrywkach. 20-latek przebojem wdarł się do wyjściowego składu ekipy z północnej Turcji, dla której rozegrał już ponad 50 spotkań.

Dobra postawa piłkarza nie uszła także uwadze sztabu szkoleniowego tureckiej reprezentacji, dla której rozegrał jak dotąd siedem spotkań. To właśnie w osobach Yazıcıego oraz Cengiza Ündera z Romy upatrywana jest przyszłość tamtejszej kadry narodowej.

Nie powinien dziwić więc fakt, iż usługami wychowanka Trabzonsporu zainteresowali się przedstawiciele licznych drużyn z zachodniej Europy. Ostatnie doniesienia dotyczące osoby 20-latka skomentował sam agent zawodnika, Adem Cebeci.

- Z największym zainteresowaniem usługami Yusufa spotkaliśmy się we Włoszech, gdzie najbardziej zainteresowany jest Milan. Ponadto kontaktowaliśmy się także z takimi klubami, jak Cagliari, Torino oraz Sampdoria.

Warto dodać, iż Cebeci słowa te wypowiedział na łamach portalu Firenzaviola, a więc źródła blisko powiązanego z Fiorentiną - kolejnym klubem Serie A pragnącym zakontraktować utalentowanego Turka.

Yazıcı w trwającym sezonie wystąpił w ośmiu meczach ligi tureckiej. Jak dotąd udało mu się zanotować w nich dwie asysty.


ŹRÓDŁO
Firenzaviola.it
TAGI: Yusuf Yazıcı Trabzonspor AŞ Turcja Cagliari Calcio AC Milan ACF Fiorentina Torino FC UC Sampdoria Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.