Roma może sprowadzić Ongendę

3 miesiące temu
Roma może sprowadzić Ongendę

„FOX Sports” dotarło do zaskakujących informacji związanych z planami transferowymi włoskiej Romy.

Skauci stołecznego zespołu otrzymali bowiem zadanie monitorowania kolejnych występów Hervina Ongendy, będącego aktualnie piłkarzem rumuńskiego FC Botoșani. 

Zdaniem wspomnianego źródła francuski pomocnik idealnie wpisuje się w ideę dyrektora sportowego klubu, Monchiego, który pragnie sprowadzać do Romy młodych zawodników mogących rozwinąć się właśnie w barwach „Giallorossich”.

23-latek zawitał do Rumunii latem bieżącego roku momentalnie, stając się jedną z gwiazd ligowych rozgrywek. Francuz dla jedenastego zespołu w tabeli ligi rumuńskiej strzelił jak dotąd dwie bramki. W międzyczasie dał się poznać jako jeden z czołowych wykonawców rzutów wolnych w całych rozgrywkach.

Urodzony w Paryżu zawodnik w przeszłości był uznawany za jeden z największych talentów w akademii piłkarskiej Paris Saint-Germain, a także młodzieżowej reprezentacji Francji. Kilka lat temu udało mu się nawet wystąpić w kilku meczach ligowych paryżan, pojawiając się na boisku w wyjściowym składzie.

Drużyna prowadzona aktualnie przez Eusebio di Francesco nie jest jedynym klubem, który w ostatnim czasie zainteresował się usługami Ongendy. W samych Włoszech rzymianie będą zmuszeni zmierzyć się z konkurencją ze strony Udinese Calcio oraz SPAL , zaś w Rumunii jego poczynania bacznie monitorują tamtejsi potentaci w osobach CFR Cluj oraz FCSB.

Wartość rynkowa francuskiego pomocnika oscyluje w okolicach półtora miliona euro.


ŹRÓDŁO
FOX Sports
TAGI: Hervin Ongenda Francja FC Botoșani Rumunia AS Roma Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.