Škriniar wyceniony. Kosmiczna cena za obrońcę!

3 miesiące temu
Škriniar wyceniony. Kosmiczna cena za obrońcę!

Luciano Spalletti dokonał wyceny Milana Škriniara po wtorkowym starciu prowadzonego przez niego Interu Mediolan z Barceloną (1:1) w Lidze Mistrzów.

Reprezentant Słowacji zebrał bardzo dobre oceny za swój ostatni występ przeciwko „Dumie Katalonii” i z tego też powodu na pomeczowej konferencji prasowej nie mogło zabraknąć pytań o najbliższą przyszłość 23-letniego zawodnika, który znajduje się na celowniku takich klubów jak Manchester City, Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona czy Bayern Monachium.

Luciano Spalletti jest świadomy zainteresowania usługami swojego piłkarza ze strony bogatszych drużyn, ale jednoznacznie dał do zrozumienia, że muszą być one przyszykowane do wyłożenia rekordowej sumy za Škriniara.

- Ile jest wart Milan? 100 milionów euro. Gdybym był Barceloną zaoferowałbym za niego 120 milionów euro i powiedział, że te 20 milionów, to napiwek. Z kolei jeśli byłby Realem Madryt zapłaciłbym za niego 140 milionów euro - przyznał szkoleniowiec Interu.

Jeżeli któryś z wymienionych zespołów zdecydowałaby się wyłożyć przynajmniej 100 milionów euro za 23-latka, to stałby się on najdroższym defensorem w historii futbolu. Na dzień dzisiejszy tym mianem może pochwalić się Virgil van Dijk, który w styczniu tego roku przeniósł się do Liverpoolu z Southampton za blisko 80 milionów euro.

Słowak w trwającym sezonie rozegrał trzynaście spotkań w barwach ekipy z Mediolanu.ŹRÓDŁO
Football Italia
TAGI: Milan Škriniar Inter Mediolan Manchester City FC Manchester United FC Real Madryt CF FC Barcelona Słowacja Włochy Anglia Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.