Zimowy transfer Tarasa Romanczuka?!

2 miesiące temu
Zimowy transfer Tarasa Romanczuka?!
fot. FotoPyk

Po raz kolejny powrócił temat możliwego opuszczenia przez Tarasa Romanczuka szeregów białostockiej Jagielloni.

Reprezentant Polski w niedawnym wywiadzie dla „Sport.pl” stwierdził, iż w trakcie nadchodzącego okienka transferowego chciałby opuścić polską Ekstraklasę i spróbować swych sił w mocniejszej lidze.

Urodzony na Ukrainie zawodnik już latem miał negocjować z takimi markami, jak m.in. turecki Akhisar Belediyespor oraz węgierskie MOL Vidi FC. Angielskie media twierdzą jednak, iż kierunkiem, jaki w najbliższym czasie obierze 26-latek będzie tamtejsza Championship.

Zainteresowanie usługami piłkarza Jagielloni ma bowiem wyrażać Leeds United. Według „HITC.com” szkoleniowiec popularnych „Pawi”, Marcelo Bielsa, jest tak zachwycony postawą swojego podopiecznego, Mateusza Klicha, że zamierza sprowadzić do prowadzonego przez siebie zespołu jeszcze jednego środkowego pomocnika z polskim paszportem.

Klub z Elland Road już latem miał rzekomo złożyć ofertę opiewającą na około 1,2 miliona funtów, która została jednak odrzucona przez włodarzy klubu z Podlasia. W styczniu możemy spodziewać się więc, że Leeds zaoferuje białostoczanom znacznie bardziej korzystniejsze warunki transferu.

Romanczuk jest w trwającym sezonie ważną postacią w szeregach walczącej o mistrzostwo Jagiellonii. W większości spotkań szkoleniowiec zespołu, Ireneusz Mamrot, powierzał mu nawet opaskę kapitana.

Tuż po otrzymaniu polskiego obywatelstwa jesienią minionego roku Romanczuk zadebiutował w barwach reprezentacji Polski w towarzyskim starciu z Koreą Południową. Jak dotąd nie wystąpił w żadnym z kolejnych spotkań kadry narodowej.


ŹRÓDŁO
HITC.com
TAGI: Taras Romanczuk Jagiellonia Białystok Polska Leeds United A.F.C. Anglia
Zobacz również
Mączyński blisko nowego klubu?!
16 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.