Gorąco po meczu Pogoń - Legia. „Jestem mistrzem, ty nim nie jesteś” [WIDEO]

miesiąc temu Gorąco po meczu Pogoń - Legia. „Jestem mistrzem, ty nim nie jesteś” [WIDEO]

W piątek Legia Warszawa przegrała z Pogonią Szczecin 1:2. Niektórym ciężko było pogodzić się z porażką.

„Portowcy” wyszli na prowadzenie już w 12. minucie piątkowego spotkania za sprawą trafienia Kamila Drygasa. W drugiej połowie prowadzenie gospodarzy podwyższył Zvonimir Kožulj. W samej końcówce do siatki trafił również André Martins, ale tego dnia Legię stać było tylko na tyle i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla szczecinian.

Legionistom ciężko było przyjąć porażkę. W sieci pojawiło się nagranie, na którym już po ostatnim gwizdku Marko Vešović ma pretensje do jednego z sędziów.

„I'm a champion, you are not a champion” („Jestem mistrzem, ty nim nie jesteś”) - można na nim usłyszeć. Krótki film w sieci zamieścił Daniel Trzepacz.

Po tym incydencie lekkie niezadowolenie z pracy arbitrów wyraził szkoleniowiec Legii, Ricardo Sá Pinto. Jak powiedział Portugalczyk na konferencji prasowej: - Pogoń to zespół mający bardzo dobry skład. Ci zawodnicy biegają bardzo dużo i są waleczni. Mecz sprowadzony został do pojedynków i myślę, że sędzia pozwalał na zbyt dużo. Kilku moich zawodników po meczu było zakrwawionych.

Po piątkowym spotkaniu Legia cały czas ma na koncie 26 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Pogoń zdobyła cztery „oczka” mniej i jest szósta.