Manchester United planuje nie tylko zimowe zakupy. DWÓCH piłkarzy na wylocie!

4 tygodnie temu Manchester United planuje nie tylko zimowe zakupy. DWÓCH piłkarzy na wylocie!

Manchester United zamierza pożegnać się z dwoma zawodnika w trakcie zimowego okienka transferowego - informuje „The Telegraph”.

Już od dłuższego czasu w mediach pojawiają się doniesienia mówiące o tym, że „Czerwone Diabły” dokonają w połowie trwającego sezonu wzmocnień linii defensywnej i ofensywnej swojej drużyny.

Przedstawiciele ekipy z Old Trafford mają przeznaczyć na zrealizowanie planów José Mourinho aż 100 milionów funtów. Niewykluczone, że ta kwota jeszcze wzrośnie, ponieważ zdaniem dziennikarzy „The Telegraph”, szeregi Manchesteru United mają opuścić w najbliższym czasie Marcos Rojo i Eric Bailly.

Pierwszy z wymienionych zawodników zmagał się od początku obecnych rozgrywek z urazem kolana. Od kilkunastu dni trenuje już jednak z pełnymi obciążeniami, ale mimo to znalazł się tylko raz w kadrze angielskiego zespołu na ligowe starcie z Evertonem (2:1).

Z kolei Iworyjczyk, który był pierwszym wzmocnieniem „Czerwonych Diabłów” za kadencji portugalskiego szkoleniowca, nie może liczyć w trwającym sezonie na regularną grę w koszulce ekipy z Old Trafford i coraz bardziej prawdopodobny wydaje się fakt, że wkrótce rozstanie się z angielskim klubem.

Przed kilkoma dniami w mediach pojawiła się już nawet informacja mówiąca o tym, że jego trudną sytuację w Manchesterze zamierza wykorzystać Milan (więcej - TUTAJ).ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Faustino Marcos Alberto Rojo Eric Bertrand Bailly Manchester United FC Anglia Argentyna Wybrzeże Kości Słoniowej
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.