Giuseppe Rossi bliski powrotu do gry. Konkretna propozycja!

4 tygodnie temu Giuseppe Rossi bliski powrotu do gry. Konkretna propozycja!
fot. Instagram [Giuseppe Rossi]

Giuseppe Rossi może wkrótce powrócić do zawodowego uprawiania piłki nożnej.

Doświadczony napastnik po zakończeniu minionego sezonu opuścił szeregi Genoi i rozpoczął poszukiwania nowego pracodawcy.

W międzyczasie jego marzenie związane z powrotem do gry mogło prysnąć przez wykrycie w jego organizmie niedozwolonej substancji po majowym spotkaniu z Benevento (0:1). Test antydopingowy wykazał u 31-letniego zawodnika znaczące ilości dorzolamidu, czyli leku stosowanego do obniżenia ciśnienia wewnątrzgałkowego.

Prokuratura domagała się rocznej dyskwalifikacji dla Rossiego. Na szczęście Włoska Agencja Antydopingowa (NADA Italia) po wysłuchaniu jego wyjaśnień postanowiła ukarać go jedynie naganą i dzięki temu piłkarz w każdej chwili może podpisać kontrakt z dowolnym klubem.

Według informacji przekazanych przez „Il Mattino”, doświadczony napastnik nie narzeka na brak ofert i jest obecnie bardzo bliski osiągnięcia porozumienia z władzami SS Juve Stabia.

Klub występujący w Serie C przedstawił byłemu reprezentantowi Włoch atrakcyjną propozycję, która zakłada podpisanie z nim umowy do końca czerwca z opcją jej automatycznego przedłużenia o dwanaście miesięcy w przypadku wywalczenia przez zespół awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Ekipa z Castellammare di Stabia zajmuje obecnie drugą pozycję w tabeli Serie C - Group C i traci zaledwie jeden punkt do prowadzącego Rende. Warto jednak wspomnieć, że Juve Stabia ma rozegrane dwa spotkania mniej i w dotychczasowych dziewięciu występach nie zaznała jeszcze goryczy porażki.ŹRÓDŁO
Il Mattino
TAGI: Giuseppe Rossi SS Juve Stabia Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.