Hazard szczerze o Złotej Piłce. „To będzie najlepszy wybór”

7 miesięcy temu
Hazard szczerze o Złotej Piłce. „To będzie najlepszy wybór”
fot. FotoPyk

Eden Hazard nie widzi siebie w gronie faworytów do zgarnięcia Złotej Piłki i wskazał jednocześnie piłkarza, który na przestrzeni całego roku prezentował się w jego opinii najlepiej ze wszystkich nominowanych.

Reprezentant Belgii znalazł się na liście nominowanych zawodników przez magazyn „France Football” do zdobycia nagrody dla najlepszego gracza globu (więcej - TUTAJ).

Sam jednak pomimo pochlebnych opinii między innymi ze strony Thierry'ego Henry'ego, czyli byłego asystenta Roberto Martineza w kadrze „Czerwonych Diabłów” i obecnego szkoleniowiec AS Monaco, nie widzi siebie w gronie faworytów do zgarnięcia tego prestiżowego wyróżnienia.

- Wiem, że sam nie zasłużyłem na Złotą Piłkę. To był dla mnie bardzo dobry rok, ale byli lepsi ode mnie. Poza tym moim celem nie jest jej zdobycie, ale czerpanie maksymalnej przyjemności z gry w piłkę nożną - powiedział Hazard.

Wielu ekspertów uważa, że największe szanse na otrzymanie tej nagrody ma Luka Modrić. Inne zdanie na ten temat ma jednak gracz Chelsea, który wskazał nawet konkretnego kandydata do zwycięstwa we wspomnianym plebiscycie.

- Luka Modrić na pewno zasłużył na zwycięstwo, ale od sierpnia prezentuje się zdecydowanie słabiej, dlatego biorąc pod uwagę cały rok, uważam, że najlepszym wyborem będzie Kylian Mbappé - przyznał Belg.

Tegoroczne głosowanie dobiegło już końca. Obecnie zliczane są już wszystkie głosy. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 3 grudnia.ŹRÓDŁO
Sports
TAGI: Eden Michael Hazard Kylian Mbappé Lottin Chelsea FC Paris Saint-Germain FC Belgia Francja Anglia Złota Piłka Złota Piłka 2018 Ballon d'Or
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0432 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.