Zamieszanie z Nawałką. Drugi trener potwierdza rozmowy z Lechem!

7 miesięcy temu
Zamieszanie z Nawałką. Drugi trener potwierdza rozmowy z Lechem!

Jeszcze w piątek wydawało się, że Adam Nawałka już na pewno obejmie Lecha Poznań. Nic nie jest jednak przesądzone.

Przypomnijmy, że Radosław Nawrot z „Gazety Wyborczej” poinformował, że były selekcjoner reprezentacji Polski doszedł do porozumienia z działaczami „Kolejorza”, ale ma przejąć zespół ze stolicy województwa wielkopolskiego dopiero 1 stycznia.


Nieco inne informacje dość szybko przedstawili Maciej Henszel i Tomasz Włodarczyk z „Przeglądu Sportowego”. „Selekcjoner nie jest klepnięty. Chciał pracować od początku tego tygodnia, pojechać na zgrupowanie - nie wypaliło, więc dla niego opcją jest tylko przerwa zimowa. I w tę stronę zmierza, ale nie ma jeszcze ost. ustaleń” - napisał ten pierwszy. „Co do Nawałki w Lechu to nie ma wciąż ostatecznych ustaleń i porozumienia” - dodał drugi.

Rozmowy z włodarzami Lecha na łamach „PS” potwierdził tymczasem Miroslav Djukić. Jak powiedział 52-latek: - Tak, to prawda. Jestem jednym z kandydatów, szefowie Lecha skontaktowali się ze mną. Od kilku dni rozmawiam z dyrektorem sportowym Tomaszem Rząsą. Rozmawialiśmy o mojej wizji prowadzenia zespołu, natomiast nie dyskutowaliśmy o szczegółach kontraktu (cała rozmowa TUTAJ).

52-letni Serb przyznał, że zdaje sobie sprawę z tego, iż poznaniacy rozmawiają również z innymi szkoleniowcami.

Djukić jako zawodnik występował m.in. w Deportivo La Coruña i Valencii (łącznie 224 mecze w LaLiga). Jako trener do tej pory pracował w reprezentacji Serbii i rodzimej młodzieżówce, a także był odpowiedzialny za wyniki Partizana Belgrad, Excelsiora Mouscron, Hérculesa, Valencii, Córdoby i Al-Shabab. Ostatnio po raz drugi w karierze był związany z Partizanem, sięgając z nim po Puchar Serbii.ŹRÓDŁO
Maciej Henszel I Tomasz Włodarczyk I Twitter I Prz
TAGI: Polska Trenerzy Lech Poznań Adam Nawałka Serbia Miroslav Djukić
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.