Mbappé pod wrażeniem gry pomocnika. Chce go w PSG!

5 miesięcy temu
Mbappé pod wrażeniem gry pomocnika. Chce go w PSG!
fot. Paris Saint Germain

Kylian Mbappé przyznał w wywiadzie udzielonym „France Football”, że przedstawiciele Paris Saint-Germain powinni postarać się o pozyskanie Frenkiego de Jonga z Ajaksu Amsterdam.

Reprezentant Francji zajął czwarte miejsce w plebiscycie Złotej Piłki i jako pierwszy zawodnik otrzymał nagrodę Le Trophée Kopa utworzoną przez redakcję magazynu dla najlepszego piłkarza poniżej 21. roku życia.

Wspomniane wyróżnienie zostało nazwane na cześć Raymonda Kopaszewskiego i zostało przyznane po zsumowaniu głosów 32-osobowego jury, w którego skład weszli wszyscy żyjący laureaci Złotej Piłki.

Kylian Mbappé po otrzymaniu statuetki udzielił wywiadu dziennikarzowi „France Football” i zdradził w nim nazwisko jednego zawodnika, którego chętnie widziałby u swojego boku w szeregach Paris Saint-Germain.

- Frenkie de Jong zrobił na mnie duże wrażenie podczas naszych dwóch meczów z Holandią w Lidze Narodów. Przegląd pola i jego podania czynią go niezwykle wartościowym graczem. Do tego jest cały czas pod grą i przejmuje dużą liczbę piłek. Dla mnie jest mile widziany w PSG. Powiedziałem o nim tyle dobrego, ponieważ byłby dla nas ogromnym wzmocnieniem, ale to on musi musi podjąć decyzję odnośnie swojej przyszłości - powiedział Francuz.

Środkowy pomocnik cieszy się obecnie olbrzymi zainteresowaniem na rynku transferowym. Do tej pory najwięcej mówiło się o jego ewentualnym przejściu do Barcelony, Juventusu lub Manchesteru City. Jeżeli ekipa z Paryża zdecyduje się włączyć do walki o jego względy, to z pewnością nie będzie znajdować się na straconej pozycji.

21-letni zawodnik rozegrał 22 spotkania w trwającym sezonie i strzelił w nich dwie bramki oraz zanotował jedną asystę.FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0358 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.