Gerrard i Lampard walczą o zawodnika. Legendy kuszą!

7 miesięcy temu
Gerrard i Lampard walczą o zawodnika. Legendy kuszą!
fot. Frank Lampard (Instagram)

Frank Lampard i Steven Gerrard upatrzyli sobie ten sam cel transferowy.

Anglicy mieli sporo okazji, by rywalizować ze sobą w trakcie swoich karier piłkarskich. Kibicom najbardziej zapadną z pewnością w pamięć ich pojedynki za czasów gry dla Chelsea oraz Liverpoolu, których odpowiednio Lampard i Gerrard są legendami. Na koniec przygody z piłką zawodnicy mierzyli się również w Major League Soccer, a po zawieszeniu butów na kołku obaj zajęli się trenowaniem.

Koledzy z boiska z czasów występów dla reprezentacji Anglii teraz będą mieli kolejną okazję, by stanąć na swojej drodze. „Daily Mail” informuje bowiem, że na celownikach Derby County oraz Rangers znalazł się Glen Kamara.

Pomocnik Dundee FC bardzo dobrze spisuje się w barwach swojej drużyny, ale większą popularność przyniosła mu także gra dla reprezentacji Finlandii, gdzie również prezentuje wysoki poziom. 23-latek rzadko kiedy opuszcza mecze, a zazwyczaj występuje w nich w pełnym wymiarze czasowym. Zainteresowanie jego usługami wzrasta, zwłaszcza że jego kontrakt powoli wygasa.

Kamara jest związany z Dundee do końca sezonu. Klub pogodził się z tym, że może go stracić, dlatego rozważa sprzedaż w styczniu, ale należy pamiętać, że od stycznia piłkarz będzie mógł swobodnie negocjować z innymi drużynami. Zarówno Lampard, jak i Gerrard od dłuższego czasu mają gracza na oku i widzą w nim spory potencjał.

Wychowankiem Arsenalu interesują się również Celtic oraz Sunderland. Do tej pory najpoważniejsze kroki w sprawie poczyniło jednak Derby County. Zespół Lamparda pytał o gracza już latem, a ostatnie raporty skautów tylko przekonały „The Rams”, że będzie to odpowiednie wzmocnienie.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.