Zwrot w sprawie Pogby. United chce wielkiej wymiany!

7 miesięcy temu
Zwrot w sprawie Pogby. United chce wielkiej wymiany!

Manchester United zweryfikował swoje plany wobec Paula Pogby.

Jeszcze niedawno brytyjskie media informowały, że zarząd „Czerwonych Diabłów” bardziej skłania się ku zatrzymaniu pomocnika, nawet mimo konfliktu na linii Pogba-Mourinho. Temat przyszłości Francuza wciąż jest jednak szeroko omawiany na Old Trafford i wygląda na to, że w ostatnich dniach sytuacja uległa znaczącej zmianie. „Daily Mirror” jest przekonane, że działacze są skłonni oddać gracza nawet zimą.

Sam José Mourinho nie może być pewien utrzymania posady, ale dyrektorzy United widzą, że wokół Pogby panuje niepokojąca atmosfera. Zawodnik przyciąga sporo kontrowersji, a nie jest tajemnicą, że od jakiegoś czasu jego agent, Mino Raiola, przeczesuje rynek w poszukiwaniu potencjalnego nowego pracodawcy.

Na wieści o możliwej dostępności gracza szybko zareagował Juventus. Manchester United jest skłonny oddać zawodnika na półroczne wypożyczenia, ale pod warunkiem, że w umowie transferu znajdzie się zapis o opcji wykupu po sezonie. „Stara Dama” bardzo chętnie przystanie na te warunki, ale Anglicy mają pewien plan.

Ich celem jest doprowadzenie do wymiany między klubami. Najchętniej United sięgnęłoby po Miralema Pjanicia, który znajdował się na celowniku w poprzednich oknach transferowych, na to jednak nie chcą wyrazić zgody „Bianconeri”. Alternatywą zatem ma być Alex Sandro, którego przyszłość w Turynie od dawna nie jest w 100 procentach pewna. Mistrzowie Włoch i tak rozglądali się za lewymi obrońcami, zatem taki wariant mógłby być możliwy do zrealizowania.

Plany turyńczykom chce pokrzyżować Paris Saint-Germain, które ma w obecnym sezonie problemy w środku pola. Takiego kierunku nie chciałby jednak sam tegoroczny Mistrz Świata, który zakłada, że jeśli faktycznie ma odejść, to jeśli nie do Włoch, chciałby trafić do Hiszpanii, ze wskazaniem na Real Madryt lub Barcelonę.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.