Nowy napastnik bardzo blisko Napoli. Jest porozumienie!

6 miesięcy temu
Nowy napastnik bardzo blisko Napoli. Jest porozumienie!

SSC Napoli powinno w trakcie zimowego okienka transferowego potwierdzić fakt pozyskania Christiana Kouamé.

Diego De Luca poinformował w trakcie audycji w „Radio Kiss Kiss Napoli”, że przedstawiciele ekipy ze Stadio San Paolo osiągnęło pełne porozumienie z właścicielami Genoi w kwestii sprowadzenia 21-letniego napastnika.

Iworyjczyk w przeciągu kilku najbliższych dni ma przejść obligatoryjne testy medyczne i następnie zwiąże się pięcioletnim kontraktem z nowym pracodawcą.

Christian Kouamé nie będzie jednak rywalizował o miejsce w wyjściowym składzie Napoli między innymi z Arkadiuszem Milikiem, ponieważ od razu trafi na zasadzie półrocznego wypożyczenia ponownie do Genoi i dopiero po zakończeniu sezonu rozpocznie definitywnie swoją przygodę w „Partenopei”.

Pozostałe szczegóły transakcji nie są jeszcze znane, ale w związku z zainteresowaniem usługami 21-letniego zawodnika ze strony wysłanników Milanu oraz Romy należy przypuszczać, że kwota odstępnego za ofensywnego gracza wyniosła ponad 15 milionów euro.

Iworyjczyk trafił do Genoi przed startem trwających rozgrywek z AS Cittadella za pięć milionów euro i w ekspresowym tempie odnalazł się na poziomie Serie A, o czym świadczy fakt, że w dotychczas 19 rozegranych spotkaniach w lidze strzelił trzy bramki oraz zanotował cztery asysty i jest u boku Krzysztofa Piątka najskuteczniejszym piłkarzem w zespole.ŹRÓDŁO
Radio Kiss Kiss Napoli
TAGI: Christian Michael Kouamé Kouakou SSC Napoli Genoa CFC Włochy Wybrzeże Kości Słoniowej
Zobacz również
Rui na celowniku Schalke
20 godzin temu  
0
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0606 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.