Kownacki porozumiał się z nowym klubem. Opuści Włochy?!

6 miesięcy temu
Kownacki porozumiał się z nowym klubem. Opuści Włochy?!
fot. FotoPyk

Jak poinformował Adam Godlewski, dziennikarz „Sportu”, Dawid Kownacki osiągnął pełne porozumienie z Fortuną Dusseldorf.

Po tym jak negocjacje obu klubów potwierdził Gialuca Di Marzio (więcej - tutaj), Adam Godlewski poinformował, że polski napastnik porozumienie z Fortuną Düsseldorf ma już za sobą. Teraz należy oczekiwać decyzji władz Sampdorii, które otrzymały propozycję wypożyczenia do końca sezonu z opcją kupna. 

Dziennikarz „Sportu” donosi, że w przypadku skorzystania przez Fortunę z możliwości transferu definitywnego, 21-latek zostanie najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii niemieckiego klubu.

Przypomnijmy, że popularny „Kownaś” kilka tygodni temu potwierdził, że rozważa zmianę klubu. Oprócz „F95” po Polaka zgłosiło się także Empoli, lecz wygląda na to, że ostatecznie wychowanek Lecha Poznań trafi do Bundesligi.

Fortuna Düsseldorf rundę jesienną zakończyła na czternastym miejscu w tabeli. Dodajmy, że w tym zespole występuje na co dzień Marcin Kamiński. 

W tym sezonie Kownacki nie dostaje wielu szans na grę. Co prawda wystąpił w 12 meczach Serie A, strzelił bramkę i zaliczył asystę, ale łącznie na boisku przebywał przez 150 minut. Król strzelców ostatnich eliminacji Mistrzostw Europy do lat 21 wciąż jednak ma wysokie notowania na rynku transferowym i Niemcy chcą skorzystać z nadarzającej się okazji na stosunkowo tani zakup.ŹRÓDŁO
Twitter
TAGI: Dawid Kownacki UC Sampdoria Fortuna Düsseldorf Włochy Niemcy Polska
Zobacz również
Nowy napastnik Napoli?!
2 tygodnie temu  
0
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0609 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.