Zamieszanie z Higuaínem. Marca: Jest o krok od transferu

6 miesięcy temu
Zamieszanie z Higuaínem. Marca: Jest o krok od transferu
fot. AC Milan

W ostatnich godzinach spłynęły do nas nowe informacje w sprawie transferu Gonzalo Higuaína do Chelsea.

„Marca” podała, że przenosiny argentyńskiego napastnika do Londynu są w zasadzie przesądzone. Występujący obecnie w Milanie piłkarz miał dać „zielone światło” na taki ruch, a gotowa na jego pozyskanie jest również Chelsea. Nie do końca wiadomo tylko, na jakiej zasadzie miałby odbyć się transfer. Z doniesień hiszpańskich dziennikarzy można wywnioskować, iż „The Blues” mieliby po prostu przejąć warunki wypożyczenia Argentyńczyka z Juventusu. Przypomnijmy, że turyńczycy z tytułu rocznego pobytu Higuaína w Milanie zagwarantowali sobie 18 milionów euro. Do tego dochodzi opcja wykupu za 36 milionów euro, a sam zawodnik miał zarobić przez ten czas osiem milionów.

Powyższe źródło napisało wręcz, że 31-latek może trafić na Stamford Bridge „w nadchodzących godzinach”.

Nastroje tonują włoskie media. Dziennikarze Sky Sport potwierdzają, że Maurizio Sarri, który prowadził już atakującego w Napoli, chce go w Chelsea, ale ze zdecydowanie mniejszym optymizmem na taki ruch patrzą działacze „The Blues”. Ich zdaniem nie warto inwestować w napastnika w takim wieku. 

Przypomnijmy, że wcześniej pisało się, że przy przeprowadzce Higuaína do Chelsea w przeciwną stronę, a więc do Milanu, może udać się Álvaro Morata. Temat takiej transakcji jednak ucichł, a Hiszpana łączy się teraz bardziej z Sevillą. 

Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Higuaín zdobył w tym sezonie osiem bramek w 20 spotkaniach.NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0228 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.