POTWIERDZONE: Munir odchodzi z Barcelony

6 miesięcy temu
POTWIERDZONE: Munir odchodzi z Barcelony
fot. Instagram

Munir El Haddadi znajduje się na wylocie z Barcelony, co zostało potwierdzone przez Ernesto Valverde, trenera hiszpańskiej drużyny.

Jednokrotny reprezentant „La Furia Roja” wrócił latem z wypożyczenia do Deportivo Alavés, gdzie w 34 meczach strzelił 14 goli i posłał siedem ostatnich podań. Wydawało się, że rozwinął się już na tyle, że może być poważnym kandydatem do gry w ataku Barcelony. Tymczasem notuje przeciętny sezon. Pomimo tego otrzymał od Barcelony propozycję podpisania nowego kontraktu, lecz odrzucił ją.

Według dziennikarzy radia Cope 23-latek zawarł już wstępne porozumienie  z Sevillą (więcej - tutaj).

Co na to władze „Blaugrany”? Ernesto Valverde oświadczył, że Munir El Haddadi znajduje się obecnie na liście transferowej i klub liczy, że uda się go sprzedać już w styczniu.

– Nie chcę rozmawiać o przedstawicielach innych klubów. Rozmawiam z graczami, a nasze rozmowy są prywatne. Munir podjął decyzję i oczywiście zrobił to także klub. Mam nadzieję, że sytuacja zostanie szybko rozwiązana, o ile to możliwe już podczas zimowego okna. Nie mam nic przeciwko niemu, on jest w naszym zespole – powiedział hiszpański szkoleniowiec na konferencji przed meczem z UD Levante.

Ponadto 54-latek nie wykluczył sprowadzenia nowego napastnika: – Będziemy musieli szukać natychmiastowych rozwiązań. Dembélé jest opcją, mamy również graczy z rezerw, choć Abel Ruíz jest kontuzjowany, a mamy tylko Rafę Mújicę. Wkrótce się przekonamy.

Wcześniej hiszpańskie media łączyły Munira,  poza Sevillą, także z takimi klubami jak Real Betis, Celta Vigo, Roma, Schalke czy West Ham United. Umowa Hiszpana wygasa po zakończeniu bieżącego sezonu. Tym samym może on negocjować z dowolnym klubem.FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0319 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.