OFICJALNIE: Lech rozpoczyna okno. Pierwszy transfer Nawałki w Poznaniu!

6 miesięcy temu
OFICJALNIE: Lech rozpoczyna okno. Pierwszy transfer Nawałki w Poznaniu!
fot. Lech Poznań

Lech Poznań potwierdził pierwszy zimowy transfer. Wielkopolski klub pozyskał Juliusza Letniowskiego.

Ofensywny pomocnik podpisał umowę do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia. Według nieoficjalnych informacji kosztował 300 tysięcy złotych, które powędrowały na konto Bytovii Bytów.

20-letni Letniowski w trwającym sezonie pierwszej ligi strzelił siedem bramek i zaliczył trzy asysty w 19 meczach. Należy przy tym pamiętać, że Bytovia to dopiero dziesiąty klub w tabeli do zimowej przerwy, czyli po 21 kolejkach.

Do Bytowa zawodnik definitywnie przeniósł się latem na zasadzie wolnego transferu. Jest wychowankiem Lechii Gdańsk, a w swojej karierze poza Bytovią (wcześniej w sezonie 2015/2016 na wypożyczeniu z Lechii) grał też dla Bałtyku Gdynia.

- Juliusz mimo młodego wieku, zwłaszcza w ostatnim sezonie, na poziomie pierwszej ligi zaprezentował się bardzo dojrzale. Zwróciliśmy uwagę na jego przygotowanie techniczne oraz taktyczne, wielokrotnie przesądzał o losach spotkania dla własnego zespołu. W krótkim czasie stał się jednym z liderów Bytovii - powiedział dla oficjalnej strony klubowej Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha.

Tym samym Adam Nawałka pozyskał pierwszego piłkarza od czasu przejęcia posady w Lechu. W zimowym oknie poznaniacy mają jeszcze sprowadzić napastnika, który stanowiłby konkurencję dla Christiana Gytkjæra.


ŹRÓDŁO
Lech Poznań
TAGI: Oficjalnie Juliusz Letniowski MKS Bytovia Bytów Lech Poznań Polska
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0248 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.