Jest akcja, jest reakcja. Ojciec Neymara odpowiada „El Mundo”

6 miesięcy temu
Jest akcja, jest reakcja. Ojciec Neymara odpowiada „El Mundo”
fot. Neymar I Twitter

Neymar senior postanowił nie ignorować ostatnich doniesień „El Mundo”.

Hiszpański dziennik wytworzył w piątek spore zamieszanie wokół Neymara, informując, że Brazylijczykowi bardzo zależy na jak najszybszym powrocie do Barcelony. Napastnik miał bardzo żałować swojego odejścia do Paris Saint-Germain i kilkukrotnie kontaktował się z działaczami z Camp Nou, wręcz błagając o umożliwienie powrotu.

Niemałą rolę w całej sprawie miał odgrywać również ojciec zawodnika, który także kontaktował się z katalońskim szefostwem, przepraszając za wydarzenia z 2017 roku i prosząc o transfer dla swojego syna. Miał nawet dodać, że obaj bardzo żałują decyzji, a PSG oskarżyć w rozmowach o zupełny brak projektu sportowego.

Media szybko podchwyciły temat i gracz ponownie został połączony z powrotem do Hiszpanii. Na to jednak będziemy musieli jednak trochę poczekać, a tak przynajmniej wynika z odpowiedzi Neymara seniora. Ojciec i agent gwiazdy paryżan postanowił dobitnie odeprzeć wszelkie spekulacje na temat jego oraz piłkarza.

Opublikował on w mediach społecznościowych screenshot artykułu ze strony „El Mundo” i zamieścił na nim duży napis „FAKE NEWS”. Jakby to jednak nie wystarczyło za odpowiedź, następnie wrzucił on kolejny wpis, tym razem w formie filmiku. Po lewej stronie widoczne jest przewijanie artykułu, natomiast po prawej widzimy filmik, na który ujęto śmiejące się dziecko. Całość okraszona jest hasztagami #fakenews oraz #insanenews.

Wygląda zatem na to, że Neymar i spółka nie zamierzają, przynajmniej na razie, uczestniczyć w grze transferowej. Spekulacje na temat chęci przeprowadzki 26-latka nieustannie jednak nawracają i najprawdopodobniej będzie się tak działo również w ciągu najbliższych miesięcy.FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0431 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.