Raiola przeszkodą w transferze De Ligta do Anglii?!

3 miesiące temu
Raiola przeszkodą w transferze De Ligta do Anglii?!
fot. FotoPyk

Zgodnie z doniesieniami „Daily Mirror” Matthijs de Ligt wzbudza zainteresowanie wszystkich angielskich gigantów, ale żaden z nich nie podjął konkretnych rozmów w sprawie transferu 19-letniego obrońcy Ajaksu.

Arsenal, Chelsea, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Tottenham - przedstawiciele każdego z tych zespołów w ostatnich miesiącach obserwowali poczynania utalentowanego holenderskiego stopera. Do tej pory żaden z angielskich klubów nie rozpoczął jednak konkretnych negocjacji z Ajaksem. Brytyjscy dziennikarze sugerują, że jest to efektem tego, iż za interesy De Ligta odpowiada Mino Raiola.

MC prowadzi Pep Guardiola, który w przeszłości nie szczędził sobie uszczypliwości z Raiolą, i nie wydaje się, by panowie w najbliższym czasie mieli robić jakiekolwiek interesy. Władze United nie są zadowolone z zachowania agenta, gdy skonfliktowany z José Mourinho był Paul Pogba. Menedżer kontaktował się wtedy w sprawie Francuza z innymi klubami. Arsenal z kolei nie wspomina miło negocjacji z menedżerem przy transferze Henrikha Mkhitaryana.

„Daily Mirror” pisze, że włodarze reszty angielskich drużyn również niechętnie patrzą na nawiązanie jakiejkolwiek współpracy z Raiolą.

Trzeba jednak podkreślić, że De Ligtem interesują się nie tylko kluby z Anglii. W ostatnim czasie był on łączony z Barceloną, Paris Saint-Germain i Juventusem. Działacze mistrza Włoch niedawno rozmawiali z Raiolą.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Matthijs de Ligt Holandia Anglia Ajax Amsterdam Manchester City FC Manchester United FC Arsenal FC Chelsea FC Tottenham Hotspur FC
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0174 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.