Porozumienie Cardiff z Nantes I Kontrakt Sali nie był ważny?!

3 miesiące temu
Porozumienie Cardiff z Nantes I Kontrakt Sali nie był ważny?!
fot. Instagram

Cały czas nie wiadomo, jak zakończy się sprawa zapłaty za transfer Emiliano Sali.

Cardiff City nie śpieszy się z przelaniem pierwszej raty Nantes, ponieważ dokładnie bada szczegóły transakcji, próbując ustalić, czy istnieją podstawy, by nie uiszczać całej opłaty za transfer argentyńskiego piłkarza. Beniaminek Premier League analizuje pewne nieścisłości, dając jednocześnie do zrozumienia, że jeśli kontraktowo jest zobowiązany do przelania 15 milionów funtów, a więc 17 milionów euro, zrobi to.

Według Sky Sports na razie kluby doszły do porozumienia w sprawie przesunięcia terminu zapłaty pierwszej raty za transfer. Pierwotnie sześć milionów euro miało spłynąć na konto Nantes do 20 lutego. Termin przedłużono o tydzień, a więc do 27 lutego.

Czy Cardiff faktycznie zleci w najbliższych dniach przelew? Jest to wątpliwe. Władze walijskiego klubu do tej pory szukały nieprawidłowości m.in. w działaniu agenta piłkarza. Zdaniem „The Telegraph” istnieją jednak również podejrzenia, że Sala nie został poprawnie zarejestrowany w angielskim związku. Pojawiły się bowiem pewne rozbieżności w dokumentach i kontrakt Argentyńczyka został odesłany do klubu. Brytyjscy dziennikarze podkreślą, że takie sytuacje wcale nie są rzadkością.

Sala zginął 21 stycznia. Wrak samolotu, którym podróżował z Nantes do Cardiff, zlokalizowano na dnie kanału La Manche. Ciała pilota Davida Ibbotsona wciąż nie odnaleziono.ŹRÓDŁO
Sky Sports I The Telegraph
TAGI: Emiliano Raúl Sala Taffarel Cardiff City FC FC Nantes Walia Anglia Francja Argentyna
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.