OFICJALNIE: Efir się nie poddaje. Nowy klub napastnika

4 miesiące temu
OFICJALNIE: Efir się nie poddaje. Nowy klub napastnika
fot. FotoPyk

Michal Efir związał się z nową drużyną. 26-latek będzie występował w Chełmiance Chełm.

Napastnik podpisał z trzecioligowcem umowę do 30 czerwca 2019 roku. Klub poinformował, że utrzymanie zawodnika z ekstraklasową przeszłością wziął na swoje barki prywatny sponsor.

- Doskonale znamy jego historię. To jeden z najbardziej pechowych zawodników w polskiej piłce. Trzy razy złamał nogę i cztery razy zerwał więzadła krzyżowe. Mimo tak poważnych kontuzji, dalej chce grać w piłkę. Zawodnik jest mocno zdeterminowany, by wrócić do regularnego grania na odpowiednim poziomie. To dla niego jest najważniejsze. Chce grać w piłkę, robić to, co lubi. Inne sprawy, w tym finanse, są dla niego na ten moment na dalszym miejscu. I dlatego zdecydowaliśmy wspólnie z zarządem klubu, że Michał oficjalnie dołączy do zespołu - powiedział prowadzący Chełmiankę Artur Bożyk.

Swego czasu Efir uchodził za wielki talent. Przez kilka lat szkolił się w Legii Warszawa, a następnie występował w Ruchu Chorzów. W Ekstraklasie rozegrał 55 spotkań, w których czterokrotnie trafił do siatki. Już po rozstaniu z najwyższym rodzimym szczeblem 26-latek był związany z Bytovią Bytów oraz Lechią Tomaszów Mazowiecki. W trwającym sezonie zanotował w jej koszulce 10 występów w III lidze (czwarty poziom rozgrywkowy).

Z Chełmianką atakujący będzie rywalizował na tym samym szczeblu. Ekipa z województwa lubelskiego z 21 punktami na koncie zdobytymi w 17 meczach zajmuje obecnie jedenastce miejsce w tabeli swojej grupy.ŹRÓDŁO
Chełmianka Chełm
TAGI: Oficjalnie Polska Michał Efir Chełmianka Chełm
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.