Mamrot po przegranej Jagiellonii ze Śląskiem

3 miesiące temu
Mamrot po przegranej Jagiellonii ze Śląskiem
fot. FotoPyk

Trener Jagiellonii Białystok, Ireneusz Mamrot, zabrał głos po porażce ze Śląskiem Wrocław.

Duma Podlasia” nie strzeliła w piątek ani jednego gola. Piłkarze Śląska do siatki trafili dwukrotnie (bramki Michała Chrapka i Marcina Robaka) i to oni mogli cieszyć się z trzech punktów. Dla Jagiellonii to już trzeci mecz z rzędu bez wygranej. Choć prezes białostoczan, Cezary Kulesza, dał ostatnio do zrozumienia, że Mamrot nie musi obawiać się utraty posady, w Białymstoku robi się gorąco.

- Gratulacje dla gospodarzy za zwycięstwo. Jeśli chodzi o nas, to ważny momentem był początek spotkania, gdy mieliśmy dobrą sytuację na objęcie prowadzenia, a minutę później już przegrywaliśmy.

- To był trudny moment, ale ten początek, nawet po bramce na 0:1, był niezły w naszym wykonaniu. Mieliśmy swoje sytuacje na 1:1, a po golu na 0:2 już notowaliśmy bardzo dużo strat, po których Śląsk stwarzał sobie kolejne okazje. Dawaliśmy się łatwo kontrować i z przebiegu gry zwycięstwo Śląska jest zasłużone.

- Sami widzieliśmy z ławki, że po bramce na 0:2 był przeżywaliśmy trudny moment i ciężko było zareagować. Próbowaliśmy przywoływać zawodników do linii i przekazywać im pewne informacje, ale było widać, że ten moment po drugiej straconej bramce był dla nich bardzo ciężki. Z boku łatwo jest wyciągać takie wnioski, ale na drugą połowę zawodnicy wyszli z zupełnie innym nastawieniem. Śląsk był jednak bardzo dobrze zorganizowany, cofnął się i czekał na swoje szanse, w efekcie czego stwarzał sobie sytuacje. Przegraliśmy zasłużenie - powiedział 48-latek.

Jagiellonia z 40 punktami na koncie zajmuje czwarte miejsce w tabeli Ekstraklasy.ŹRÓDŁO
Jagiellonia Białystok
TAGI: Jagiellonia Białystok Polska Trenerzy Śląsk Wrocław Ireneusz Mamrot
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.