João Félix dołączy do portugalskiej kolonii?!

3 miesiące temu
João Félix dołączy do portugalskiej kolonii?!

Jak informują angielskie media, Wolverhampton Wanderers planuje angaż João Félixa, który od tego sezonu gra w pierwszym zespole Benfiki.

19-letni atakujący przed sezonem wdarł się przebojem do podstawowego składu „Orłów”. Na ten moment ma on na swoim koncie 29 spotkań, 11 goli i sześć asyst. Nie dziwi zatem fakt, że znajduje się on na celowniku Realu Madryt czy Manchesteru United. Na horyzoncie pojawił się jednak nowy konkurent, który wymyślił niezwykle sprytny plan, dzięki czemu nie stoi na straconej pozycji.

Chodzi o Wolverhampton Wanderers, w którego zespole występuje obecnie sześciu zawodników reprezentowanych przez Jorge Mendesa. Dodatkowo portugalski superagent dba o interesy Nuno Espírito Santo, trenera „Wilków”. To właśnie doskonałe kontakty z agentem m.in. Cristiano Ronaldo mają być kluczem w negocjacjach z Benficą, która na ten moment żąda za swojego zawodnika 100 milionów funtów (120 milionów euro). 

Anglicy liczą, że Mendes, który reprezentuje João Félixa, trafi do głowy swojego klienta i przekona go do transferu na Molineux Stadium.

Przy tym wszystkim należy pamiętać, że Wolverhampton Wanderers dysponuje o wiele mniejszym budżetem niż chociażby wspomniany Manchester United. Pomimo tego zwiadowcy „Wilków” bardzo dokładnie obserwują postępy młodzieżowego reprezentanta Portugalii i cały czas żyją nadzieję przekonania go do swojego projektu. 

Obecnie w Wolverhampton Wanderers występuje kilku rodaków João Félixa, a wśród nich są m.in. Rui Patrício, João Moutinho czy Rúben Neves.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.