Diego Simeone studzi emocje przed rewanżem z Juventusem

2 miesiące temu
Diego Simeone studzi emocje przed rewanżem z Juventusem
fot. Atlético Madryt

Diego Simeone nie uważa przed rewanżowym starciem z Juventusem, pomimo odniesionego zwycięstwa w pierwszym pojedynku, że Atlético Madryt jest wyraźnym faworytem do wywalczenia awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

„Los Rojiblancos” zaprezentowali się z bardzo dobrej strony w pierwszym starciu 1/8 finału Ligi Mistrzów ze „Starą Damą” i pokonali przed własną publicznością aktualnego mistrza Włoch (2:0).

Szkoleniowiec hiszpańskiego zespołu nie ukrywał wówczas radości z odniesionego zwycięstwa, ale przed drugim spotkaniem z Juventusem tonuje nastroje wśród wszystkich zwolenników Atlético Madryt i pomimo dwubramkowej przewagi nie stawia prowadzonego przez siebie zespołu w roli faworyta do wywalczenia awansu do kolejnej fazy turnieju.

- Myślę, że za każdym razem, gdy dwa tak duże kluby wkraczają w fazę pucharową, to traktują swoje pojedynki jak dwie połówki jednego meczu - przyznał Diego Simeone.

- We wtorek zmierzą się ze sobą dwa silne zespoły. Jeden awansuje a drugi odpadnie. Trudno w tym przypadku wskazać faworyta - dodał argentyński trener.

- Wszyscy staramy się przygotować i zorganizować w najlepszy sposób, ale piłka nożna to są też detale, których nie się wytłumaczyć i przewidzieć, a to sprawia, że ​​ten sport jest fantastyczny. Będę starał się wybrać najlepszych dostępnych graczy, aby zespół funkcjonował w najlepszy możliwy sposób. Będziemy gotowi na walkę z silnymi graczami, bo Juventus to nie tylko Cristiano Ronaldo. Mają też Federico Bernardeschiego, Paulo Dybalę czy Douglasa Costę, więc ktokolwiek zagra u boku Mario Mandžukicia i Ronaldo z pewnością zmusi nas do większej koncentracji - powiedział opiekun Atlético Madryt.

Rewanżowy pojedynek wyżej wymienionych zespołów rozpocznie się we wtorek o godzinie 21:00. Transmisja na Polsat Sport Premium 1.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.