Mamrot po przegranej z Koroną

Mamrot po przegranej z Koroną fot. Transfery.info
Źródło: Korona Kielce

Ireneusz Mamrot skomentował sobotnią porażkę Jagiellonii Białystok z Koroną Kielce.

Kielczanie wyszli dzisiaj na prowadzenie za sprawą trafienia Wato Arweładze. Jeszcze przed przerwą drugą bramkę dla gości zdobył Matej Pučko. W drugiej połowie straty zmniejszył Jesús Imaz, ale ostatnie słowo należało do Korony i po golu Felicio Browna Forbesa wygrała ona 3:1.

Jak skomentował przegraną odpowiadający za wyniki Jagiellonii Mamrot?

- Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie. Do momentu 0:0 jeszcze tak źle nie było. Jakbyśmy wykorzystali tę sytuację w tym fragmencie meczu, to byłoby inaczej. Popełniliśmy błędy przy bramkach. Nie może tak być, że zawodnik przebiega przez całe boisko i strzela gola. Przerwa jest potrzebna tej drużynie. Czeka nas praca pod względem fizycznym, a także w innych aspektach - przyznał 48-latek.

„Jaga” awansowała ostatnio do półfinału Pucharu Polski, ale w lidze spisuje się poniżej oczekiwań. Dzisiejszy mecz był dla białostoczan czwartym z rzędu bez zwycięstwa. Ich ekstraklasowy bilans z 2019 roku to dwie wygrane, remis i trzy porażki.