Świat cytuje wywiad Coutinho. Piłkarz wcale go jednak nie udzielił

2 miesiące temu
Świat cytuje wywiad Coutinho. Piłkarz wcale go jednak nie udzielił
fot. CBF

W niedzielę na łamach „Daily Mirror” ukazał się wywiad z Philippe Coutinho poprzedzający starcie Barcelony z Manchesterem United w Lidze Mistrzów. Jak się jednak okazuje opublikowana konwersacja z Brazylijczykiem nie miała miejsca.

Ofensywny pomocnik poruszył rzekomo w rozmowie z brytyjskim dziennikarzem nie tylko temat zbliżającego się pojedynku z „Czerwonymi Diabłami”, ale także odniósł się do ostatnich plotek łączących go z powrotem do Premier League.

Piłkarz miał przyznać, że jakakolwiek potyczka z Manchesterem United jest dla niego wyjątkowa z uwagi na fakt, że w przeszłości bronił on barw Liverpoolu i teraz liczy na to, że fani „The Reds” będą trzymali kciuki za „Dumę Katalonii”.

26-letni zawodnik stwierdził również, że jest całkowicie skupiony na grze oraz poprawie swojej formy w Barcelonie i nie myśli o ponownym zasileniu szeregów jednego z angielskich zespołów.

Kataloński „Sport”, mający za sobą już złe doświadczenia związane z cytowaniem wypowiedzi piłkarzy takich jak Luis Suárez czy Leo Messi ukazujących się na łamach brytyjskiej prasy, postanowił dowiedzieć się w klubie, czy wspomniana rozmowa rzeczywiście miała miejsce.

Philippe Coutinho poprzez przedstawicieli drużyny stanowczo jednak zaprzeczył, że udzielił jakiegokolwiek wywiadu dziennikarzowi „Daily Mirror”, który w całości wymyślił sobie jego wypowiedzi i następnie je opublikował.

Cała sprawa nie będzie miała zapewne swojej dalszej kontynuacji, ale z pewnością takie napiętnowanie publicznie wybryku niejakiegoŹRÓDŁO
Sport
TAGI: Philippe Coutinho Coreira FC Barcelona Manchester United FC Hiszpania Anglia Brazylia Liga Mistrzów
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.