Sarri zachywcony występem Hazarda: On jest nie do zastąpienia!

2 miesiące temu
Sarri zachywcony występem Hazarda: On jest nie do zastąpienia!
fot. Ben Sutherland - Flickr

Chelsea pokonała wczoraj West Ham United 2:0. Oba gole dla „The Blues” strzelił Eden Hazard, a po zakończeniu spotkania Maurizio Sarri nie mógł się go nachwalić.

Przyszłość 28-letniego Belga wciąż nie jest znana. Nieustannie łączy się go z transferem do Realu Madryt, a według hiszpańskich mediów wstępne porozumienie została już nawet wypracowane. Nie zważając na plotki Eden Hazard cały czas „ciągnie wózek”. W ubiegły poniedziałek zdobył on dwa gole w pojedynku z „Młotami”, a na szczególne uznanie zasługuje bramka otwierająca wynik rywalizacji.

Kapitan reprezentacji Belgii wbiegł w pole karne i okiwawszy kilku rywali wpakował piłkę do siatki. Po zakończeniu spotkania Maurizio Sarri rozpływał się nad grą swojego zawodnika, któremu do niedawna zarzucał, że zbyt często myśli o indywidualnych popisach.

– Myślę, że cały zespół ma za sobą wielki mecz. Oczywiście, Hazard rozegrał wspaniały mecz. Strzelił niesamowitą bramkę, pierwsza bramka to naprawdę niesamowity gol. Kiedy Hazard jest w stanie grać tak, jak w ostatnich dwóch meczach dla zespołu, oczywiście jest łatwiej. Z technicznego punktu widzenia nie można sobie pozwolić na jego utratę, nie w tej chwili – powiedział włoski menedżer.

– Również dlatego, że niemożliwe jest znalezienie nowego Hazarda. W tej chwili nie ma nowego Hazarda. Poziom jest tak wysoki… – dodał.

W tym sezonie Belg strzelił już 19 goli i zanotował 12 asyst. 

Wspomniane trafienie od 0:51| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.