Fàbregas szczerze o odejściu z Chelsea. „Mogłem zostać, ale Sarri sprowadził piłkarza, którego traktował jak syna”

2 miesiące temu
Fàbregas szczerze o odejściu z Chelsea. „Mogłem zostać, ale Sarri sprowadził piłkarza, którego traktował jak syna”
fot. AS Monaco

Cesc Fàbregas przyznał na łamach magazynu „FourFourTwo”, że nie zamierzał opuszczać szeregów Chelsea. Jego decyzja uległa jednak zmianie po nastaniu rządów Maurizio Sarriego i sprowadzeniu przez niego Jorginho.

Doświadczony pomocnik skorzystał w trakcie zimowego okienka transferowego z propozycji przedstawionej mu przez AS Monaco i postanowił kontynuować swoją przygodę z futbolem w klubie z dużymi ambicjami, ale niestety walczącym w obecnym sezonie tylko o utrzymanie na poziomie Ligue 1.

Były reprezentant Hiszpanii zdecydował się na taki krok, ponieważ był niezadowolony ze swojej pozycji w zespole po objęciu go przez Maurizio Sarriego i doprowadzenia przez niego do zakontraktowania Jorginho, z którym miał okazję współpracować w Napoli.

- Grałem dla Chelsea i mogłem nawet przedłużyć swój kontrakt, aby zostać w klubie na jeszcze dłuższy okres. Przyszedł jednak nowy menedżer i sprowadził ze sobą piłkarza, który był dla niego jak syn. Dla mnie była to bardzo trudna sytuacja, ponieważ chciałem występować w każdym meczu. Kocham futbol i kiedy grałem dla „The Blues” czułem się szczęśliwy. Z różnych powodów uległo to zmianie i dlatego postanowiłem przenieść się do klubu, który ma inny projekt i może dać mi wiele satysfakcji - powiedział 31-letni zawodnik.

Fàbregas rozegrał do tej pory dwanaście spotkań w barwach AS Monaco i zdobył w nich jednego gola.ŹRÓDŁO
FourFourTwo
TAGI: Francesc Fàbregas Soler Chelsea FC AS Monaco Hiszpania Francja Anglia Maurizio Sarri Trenerzy
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0389 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.