Żuraw po porażce Lecha z Jagiellonią. Czas na rewolucję

2 miesiące temu
Żuraw po porażce Lecha z Jagiellonią. Czas na rewolucję
fot. FotoPyk

Dariusz Żuraw skomentował sobotnią porażkę Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok.

„Kolejorz” przegrał z „Dumą Podlasia” 0:2. Obie bramki dla gości zdobył Jesús Imaz. Poznaniacy zanotowali porażkę, ale mogło być jeszcze gorzej. Ostatecznie bowiem utrzymali ósmą pozycję w tabeli. Wyprzedzić ich na zakończenie fazy zasadniczej sezonu mogła Wisła Kraków, ale „Biała Gwiazda” sama przegrała z Zagłębiem Lubin (1:3).

- Myślę, że nie ma się tutaj co za dużo rozgadywać. Jedynym pozytywem jest to, z jesteśmy w ósemce, jednak cała reszta nie wyglądała dobrze. Zagraliśmy słaby mecz, byliśmy nerwowi od samego początku spotkania, słabo utrzymywaliśmy się przy piłce, byliśmy wolniejszy i ponownie popełniliśmy błędy przy stałych fragmentach gry. Pomimo tego, że Jagiellonia nie stworzyła wielu sytuacji to dała radę nas zaskoczyć.

- Powieliło się to co przeżywaliśmy wcześniej. Pomimo małej stawki tego spotkania nie udźwignęliśmy ciężaru, przez co nie potrafiliśmy pokazać, że potrafimy grać w piłkę. Zmiana w bramce była spowodowana tym, że wydawało nam się, że Matus prezentował się na treningach lepiej niż Jasmin. W czasie walki o ósemkę nie chcieliśmy podejmować żadnych rewolucyjnych decyzji. Myślę, że teraz się to zmieni - powiedział Żuraw, który przejął poznański zespół po zwolnieniu Adama Nawałki i ma go poprowadzić do końca sezonu.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach poznamy nazwiska zawodników, którzy latem pożegnają się z Lechem, a lista będzie dość długa.

Na otwarcie fazy finałowej „Kolejorz” znowu zmierzy się z Jagiellonią. Sobotni mecz odbędzie się jednak w Białymstoku.ŹRÓDŁO
Lech Poznań
TAGI: Dariusz Żuraw Polska Lech Poznań Jagiellonia Białystok Trenerzy
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0322 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.