MD: Barcelona wykluczyła transfer Jovicia

2 miesiące temu
MD: Barcelona wykluczyła transfer Jovicia

Zgodnie z najnowszymi wieściami, Luka Jović oddala się od Barcelony.

Wczoraj pisaliśmy, że serbski napastnik jest coraz bliżej dołączenia do Realu Madryt. „Królewscy” żyją bowiem w doskonałych relacjach z Eintrachtem Frankfurt (więcej - https://transfery.info/123776,as-eintracht-woli-sprzedac-jovicia-do-realu-madryt).

Dzisiaj na te wieści zareagowało „Mundo Deportivo”, które poinformowało wprost, że Barcelona na ten moment rezygnuje z angażu 21-latka. Wszystko przez to, że Katalończycy nie są do końca przekonani, co do słuszności sięgania po tak niedoświadczonego zawodnika, za którego już teraz Eintracht żąda ponad 60 milionów euro. 

Dyrekcja „Blaugrany” obserwowała Lukę Jovicia ponad 15 razy i chociaż początkowe raporty były wręcz doskonałe, obecnie klub z Camp Nou jest daleki o zaakceptowania kandydatury gracza wypożyczonego z Benfiki. Dlaczego? Przede wszystkim Hiszpanie szukają nowoczesnego typu napastnika, który potrafi odnaleźć się w grze kombinacyjnej i posiada umiejętność operowania z dala od pola karnego. Istnieją poważne obawy, że Serb mógłby dublować pozycję Lionela Messiego, który w stolicy Katalonii ma niepodważalną pozycję i to właśnie Argentyńczyk pociąga za sznurki całej drużyny. 

Jakby tego było mało, dla 21-latka jest to dopiero pierwszy sezon z tak dużą zdobyczą bramkową. Natomiast Barcelona chce sprowadzić napastnika, który będzie gwarancją goli i bez większych przeszkód wejdzie w buty Luisa Suáreza. Te wszystkie kryteria spełnia… Antoine Griezmann i niewykluczone, że latem to właśnie Francuz dołączy do lidera hiszpańskiej LaLiga. FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0422 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.