Mané wierny Liverpoolowi: Chcę zostać klubową legendą

2 miesiące temu
Mané wierny Liverpoolowi: Chcę zostać klubową legendą
fot. Liverpool FC

Pomimo spekulacji łączących Sadio Mané z Realem Madryt, Senegalczyk zdaje się tym nie przyjmować. Skrzydłowy zapewnia o przywiązaniu do klubowych barwach.

27-latek w tym sezonie znajduje się w wybornej formie strzeleckiej. Jak dotąd zdążył już wpisać się na listę strzelców 21 razy, a do tego wyniku dorzucił cztery asysty. Nie dziwi zatem fakt, że pytają o niego inne kluby, a zainteresowanie skrzydłowy wykazuje Real Madryt.

W odpowiedzi na te spekulacje zapewnia, że jego przyszłość związana jest z „The Reds”.

– Oczywiście chcę być legendą nie tylko dla Liverpoolu, ale także w historii Premier League i to jest jeden z moich celów. Zrobię, co tylko w mojej mocy, aby osiągnąć wszystko to, co jest do zdobycia – zapewnił na łamach oficjalnego magazynu Liverpoolu.

– Osiągnięcie 100 meczów wiele dla mnie znaczy. Branie udziału w tak wielu potyczkach w klubie takim jak Liverpool jest niesamowite – powiedział.

Dodajmy, że obecnie Senegalczyk ma na swoim koncie 88 występów w koszulce „The Reds”, biorąc pod uwagę jedynie mecze ligowe.

– Jak zawsze mówiłem, cieszę się, że mogę grać w tym klubie. Każdego dnia raduje się z powodu tego, że jestem w tym miejscu i staram się zrobić wszystko, aby wygrać coś dla tego klubu – zdradził.

Ponadto gracz oznajmił, że chciałby współpracować z Jürgenem Kloppem jeszcze przez wiele sezonów.ŹRÓDŁO
LFC Magazine
TAGI: Sadio Mané Jürgen Klopp Trenerzy Liverpool FC Real Madryt CF Anglia Hiszpania Senegal Niemcy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.