Na Litwie poszaleli! Nieprawdopodobna „ceremonia” losowania drużyn do pucharu kraju [WIDEO]

2 miesiące temu
Na Litwie poszaleli! Nieprawdopodobna „ceremonia” losowania drużyn do pucharu kraju [WIDEO]

W środę na Litwie odbyło się niezwykle nietypowe losowanie zespołów mających rozegrać ze sobą mecze w ramach tamtejszego pucharu kraju. W „ceremonii” główną rolę odgrywała skąpo ubrana kobieta, która wyłaniała uczestników turnieju..

Przebieg każdorazowego losowania wyglądał następująco: kobieta wchodziła do tuby z wentylatorem, prezenter włączał urządzenie, a następnie wysypane wcześniej na podłogę karteczki z nazwami litewskich klubów zaczynały latać wokół "uwięzionej". Procesowi mieszania się kartoników towarzyszyła kamera umiejscowiona… pod stopami prezenterki. Po wyłączeniu wiatraka kobieta wybierała jedną spośród leżących pustą stroną do góry karteczek, po czym prezentowała ją telewidzom i chowała do przypiętej saszetki. Dwie wybrane w ten sposób drużyny tworzyły jedną z par grających później w Pucharze Litwy.

Jak można się domyślić, owo losowanie wzbudziło dużo kontrowersji w kraju naszych wschodnich sąsiadów, a umiejscowione na Facebooku wideo ukazujące przebieg „ceremonii” zostało niemal natychmiast usunięte z oficjalnej strony litewskiego Związku Piłki Nożnej.

***

Spośród ostatnich ośmiu rozgrywek Pucharu Litwy aż siedem z nich wygrało Žalgiris Wilno. Jedyną drużyną, której w tych latach udało się przerwać hegemonię klubu trenowanego przez polskiego szkoleniowca, Marka Zuba, był FC Stumbras.ŹRÓDŁO
Litewski ZPN
TAGI: Litwa Wideo
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0803 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.