Milan wraca do korzeni. Kolejny Brazylijczyk w kręgu zainteresowań

2 miesiące temu
Milan wraca do korzeni. Kolejny Brazylijczyk w kręgu zainteresowań

Chociaż AC Milan cały czas nie jest pewny udziału w kolejnej edycji Ligi Mistrzów, ani myśli zbaczać z wyznaczonej ścieżki. W tle toczą się negocjacje z kandydatami do gry na San Siro, wśród których jest Guilherme Arana z Sevilli.

Lewy defensor trafił na Ramón Sánchez Pizjuán zimą 2018 roku. Początkowo miał spore problemy z przebiciem się do składu hiszpańskiej drużyny, lecz wszystko zmieniło się latem. Gracz wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce i wydawało się, że taki stan rzeczy utrzyma się do końca sezonu. Nic z tego. Gdy tylko Sergio Escudero wrócił do zdrowia, Brazylijczyk powędrował na ławkę rezerwowych.

22-latek kosztował Sevillę 11 milionów euro. W związku z tym oczekiwania są bardzo wysokie. Nim przeniósł się on do Hiszpanii, święcił triumfy w Corinthians Paulista. Pomimo tego jak na razie nie może przekonać do siebie kolejnych trenerów andaluzyjskiej ekipy i być może latem podzieli los Ganso.

Na razie według „Estadio Deportivo” gracz został zaoferowany Milanowi, który nieustannie szuka wzmocnień zespołu. Przypomnijmy, że nie tak dawno dyrekcja „Rossonerich” spotkała się z agencją menedżerską (więcej - tutaj), która kieruje interesami m.in. Malcoma, ale również Arany.

Być może zawodnik Sevilli będzie alternatywą dla transferu Emersona Palmieriego, o którego angaż walczą Włosi.

Co do defensora ekipy, która rozgrywa swoje mecze domowe na Ramón Sánchez Pizjuán, w tym sezonie wybiegał on na boisko 22 razy. Swoją obecność zaznaczył dwoma golami i trzema asystami. | AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.