To się nazywa rewanż! Ben Arfa wbija szpilę PSG i Al-Khelaifiemu

2 miesiące temu
To się nazywa rewanż! Ben Arfa wbija szpilę PSG i Al-Khelaifiemu
fot. Rennes

W sobotę Rennes sięgnęło po Puchar Francji, niespodziewanie pokonując w finale rozgrywek Paris Saint-Germain po konkursie rzutów karnych. To wyjątkowy triumf szczególnie dla Hatema Ben Arfy.

Francuski ofensywny pomocnik był zawodnikiem PSG w latach 2016-2018. W sezonie 2016/2017 pojawiał się na murawie, z reguły wchodząc na nią z ławki rezerwowych. W kolejnych rozgrywkach nie zanotował już ani jednego występu, co było efektem konfliktu z Unaiem Emerym i działaczami (więcej TUTAJ). Zawodnika parokrotnie zsyłano do rezerw. Jeszcze kilka miesięcy temu francuskie media informowały, że Ben Arfa cały czas domaga się dużego odszkodowania od PSG.

W zeszłym roku zawodnik trafił do Rennes i w jego barwach prezentuje się bardzo dobrze (dziewięć bramek i sześć asyst w 39 meczach).

- To najważniejszy tytuł w mojej karierze. Zrobiliśmy „remontadę”, ale przecież PSG jest do tego przyzwyczajone. Nie mam nic przeciwko temu klubowi, tylko niektórym osobom tam pracującym. Pewnego dnia wszystko do ciebie wraca. Tak jak mówiłem prezesowi (Nasserowi Al-Khelaifiemu - red.) - trzeba szanować innych ludzi. Jeśli tego nie robisz, w końcu za to płacisz.

- Pewnego dnia Adrien Rabiot (ostatni występ w grudniu - red) również wróci tutaj z innym zespołem i zrani PSG.

- Ta wygrana dała mi niezwykłą radość. Szczególnie, jeśli chodzi o osobę prezesa. Nigdy nie lekceważ swojego przeciwnika, bo pewnego dnia wróci silniejszy - powiedział 32-latek.ŹRÓDŁO
ESPN
TAGI: Hatem Ben Arfa Francja Paris Saint-Germain FC Stade Rennais FC Puchar Francji Nasser Al-Khelaifi
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0595 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.