Kibice Liverpoolu rozrabiają w Barcelonie [WIDEO]

2 miesiące temu
Kibice Liverpoolu rozrabiają w Barcelonie [WIDEO]

W internecie pojawiło się w ostatnich godzinach wiele filmików i informacji odnośnie niesfornego zachowania kibiców Liverpoolu przed wyjazdowym meczem półfinału Ligi Mistrzów z Barceloną.

Fani „The Reds” zostali kilkukrotnie nagrani podczas wpychania barcelończyków do fontanny na Placa Reial. Kilku z nich zostało nawet aresztowanych w związku z napaścią na pracowników hotelu.

Na jednym z materiałów wideo widać kibica Liverpoolu, który „chwytem rugbisty” wrzuca jednego ze sprzedawców piwa do fontanny, a wokół słychać śmiechy i krzyki innych fanów angielskiej drużyny. Na klipie dostrzec możemy również dużą ilość śmieci porozrzucanych wokoło hiszpańskiego placu, który na co dzień jest wizytówką miasta.

Z innych raportów wynika, że sześciu wspierających „The Reds” mężczyzn zostało aresztowanych za napaść na czterech pracowników barcelońskiego hotelu. Atak liverpoolczyków zakończył się przymusową interwencją policji, a także przyjazdem pogotowia. Pozostali angielscy kibice mieli wówczas obrzucać służby porządkowe puszkami po piwie.

Głos w całej sprawie zabrał dyrektor generalny Liverpoolu, Peter Moore, pisząc na swoim Twitterze: „Dumnie śpiewamy, że konkurujemy z całą Europą. Traktujmy więc to piękne miasto z szacunkiem na jaki zasługuje i zachowujmy się tak, jak powinni zachowywać się kibice naszego klubu. Bawcie się dobrze, ale pamiętajcie, że jesteśmy Liverpoolem, co zobowiązuje nas do godnej i pokornej gościny”.

Barcelona zmierzy się z Liverpoolem w pierwszym półfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów w środę o godzinie 21:00 czasu polskiego. Mecz odbędzie się na Camp Nou.

ŹRÓDŁO
AS
TAGI: Liverpool FC FC Barcelona Hiszpania Anglia Liga Mistrzów Kibice
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.