Solskjær: Wychodzi na to, że trafi do nas 250 nowych piłkarzy

2 miesiące temu
Solskjær: Wychodzi na to, że trafi do nas 250 nowych piłkarzy

Menedżer Manchesteru United, Ole Gunnar Solskjær, został zapytany o zbliżające się okno transferowe.

Początkowo Norweg miał prowadzić zespół „Czerwonych Diabłów” tylko do końca sezonu. Dobre wyniki odnoszone przez MU sprawiły jednak, że władze klubu postanowiły podpisać z nim nowy kontrakt i pozostawić go na stanowisku na dłużej. Po finiszu rozgrywek Solskjær na pewno będzie chciał mocno przemeblować drużynę United. Tylko w ostatnich tygodniach media łączyły z nim przynajmniej kilkunastu zawodników.

- Cały czas możemy zagrać w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Dalej mamy na to szanse. Zdziwilibyście się, ilu agentów kontaktowało się z klubem, informując go, że ich zawodnicy chcieliby związać się z MU. Oni doskonale zdają sobie sprawę z potencjału „Czerwonych Diabłów” i tego, że w końcu wrócimy na odpowiednie miejsce.

- Tak, bez wątpienia nastały gorsze czasy dla MU. Drużyna zanotowała kilka sezonów, w czasie których nie odnosiła oczekiwanych wyników. Razem z działaczami staramy się jednak to zmienić.

- Co będzie, jeśli nie awansujemy do Champions League? Nowi piłkarze dalej będą zainteresowani przyjściem do nas. Naprawdę bylibyście zaskoczeni niektórymi nazwiskami.

- Będę miał ostatni głos w kontekście transferów zarówno z, jak i do klubu. Regularnie rozmawiamy z działaczami. Cieszę się, że to tak wygląda.

- Biorąc pod uwagę niektóre doniesienia, wychodzi na to, że pozyskamy 250 nowych graczy. Piszecie o zawodnikach, których powinniśmy zakontraktować, ale mam nadzieję, że uda nam się sprowadzić też kogoś, o kim nie wspomnieliście - powiedział Solskjær.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu „Czerwone Diabły” zajmują szóste miejsce w tabeli Premier League, tracąc trzy punkty do czwartej lokaty.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Manchester United FC Anglia Trenerzy Norwegia Ole Gunnar Solskjær
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.